Reklaam sulgub sekundi pärast

Odeonis toimub sel pühapäeval Eestis ainulaadne drag brunch

Vilita & Nordika

-

21. augustil toimub baar-restoranis Odeon mujal maailmas populaarne ürituste formaat – drag brunch. Laval astuvad üles Eesti säravamad drag queen’id Nordika ja Vilita.

Drag brunch on maailmas tuntud päevase ürituse formaat, kus publik saab tellida toitu ja jooke ning samal ajal nautida drag-esinejate etteasteid. Lisaks lip sync etteastetele toimuvad üritusel publikut kaasavad mängud ja võistlused.

“Pakume Eesti inimestele tavapärasest meelelahutusest midagi teistsugust ja värsket. Meil on hea meel, et meie show’d pakuvad kohalikele inimestele huvi ning lava ees on alati palju publikut – nii noori kui vanemaid, nii mehi kui ka naisi. Meie etteasted on alati täis sära, koreograafiat, põnevaid kostüüme ja efektset meiki,” ütles Vilita.

“Esimest korda esinesime drag brunch’il eelmise aasta suvel Sveta baaris, kuid nüüd korraldame seda esmakordselt restoranis. Seekord proovime ka meie enda jaoks uut formaati – kindlasti teeme klassikalisi lip sync numbreid, aga ka lõbusaid mänge ja konkursse, milles kaasame ka publikut,” lisas Nordika.

Baar-restoranis Odeon (Kopli 27, Tallinn) toimuv üritus algab kell 15:00 ning kestab õhtutundideni. Piiratud koguses piletid on eelmüügis saadaval kuni 20. augustini: https://fienta.com/et/drag-brunch-atodeon-21-08-22 

Iga piletiga on tasuta kaasas klaas tervitusjooki.

Vilita ja Nordika on ühed kuulsamad drag queen’id Eestis. Artistid on üles astunud nii Eesti kui ka välismaa lavadel ning külastanud mitmeid tele- ja raadiosaateid. Drag queen’id on meelelahutusartistid, kes kehastuvad liialdatud tunnustega vastassoo esindajateks.

Lisainfo:
[email protected]

Instagrami kontod:
https://www.instagram.com/thevilita/
https://www.instagram.com/nordikathequeen/