Reklaam sulgub sekundi pärast

“OLEN NELI KUUD oodanud, aga mees ei taha ikka veel minuga magada!”

"Tutvusin oma kallimaga neli kuud tagasi läbi Tinderi. Saime esimest korda kokku ühes vanalinna kohvikus ja meil klappis kohe algusest peale. Mõlemad oleme pigem sellised tagasihoidlikud ja vaiksed, aga temaga on mul tunne, et oleme juba ammused tutvused ning meil on koos olles nii paljust rääkida. 

Peale seda esimest korda oleme teineteist näinud vähemalt korra nädalas. Käime kas koos kinos, niisama jalutamas, kuskil kohvikus einestamas ja mõned korras oleme ka emma-kumma sõprade pool külas käinud. Et ma ütleksin, et meie suhet ei saaks enam niisama lõbusuhteks pidada, vaid sellel hetkel kui juba sõpradele tutvustatakse, muutub asi natuke tõsisemaks. 

Esimese suudlusega läks meil aga päris kaua aega. Ma olin juba ammu valmis ja ootasin mehepoolset algatust, aga seda ei tulnud ega tulnud. Lõpuks võtsin end kokku ja suudlesin ise teda. Ta vist alguses natukene ehmatas ära, aga siis suudles mind vastu. See oli selline... noh ütleme, et polnud midagi erilist ja mul on paremaid suudluseid olnud. Mees pärast kirjutas, et tal pole väga palju partnereid olnud ja ta on intiimsustega pigem häbelik. Mina olen ka, aga ta tõesti väga meeldib mulle ja ma tundsin, et tahan teda suudelda. 

Igastahes oleme peale seda korda juba väga palju suudelnud ja vahest lausa tundide kaupa ning pean tunnistama, et ajaga on mees aina paremaks suudlejaks muutunud. Probleem on nüüd aga selles, et ma tahaks temaga väga seksida, aga tema nagu väga ei taha ja pole ka algatust teinud. 

Kui talle mõni aeg tagasi selle kohta kirjutasin, et noh millal siis seksi saab, siis ta puikles vastusest kõrvale ja ütles, et talle aega annaksin, et ma väga meeldin talle, aga ta ei taha kiirustada. See oli nüüdseks kuu aega tagasi. Mul on ka loomulikud vajadused ja mul on vaja, et keegi neid rahuldaks. Meesterahvas soovitavalt siis. Ma ei jaksa enam ennast ise rahuldada. Tahaks mehe keha enda peal tunda. 

Me oleme nüüdseks neli kuud koos olnud ja ma arvan, et see on täiesti normaalne aeg, et teineteist tundma õppida ja asjad võiksid nüüd sujuvalt voodisse edasi liikuda. Aga samas ma ei taha meest oma pealetükkivusega ära hirmutada. Äkki ta on üldse süütu või mingid ebameeldivad kogemused seljataga? Ma ei tea enam mida teha? Tahaks temaga seksida, aga samas ei taha ennast liigselt peale suruda. Andke nõu, mida teie sellises olukorras teeksite?"

 

Buduaarile Lea