Reklaam sulgub sekundi pärast

RAVITSEJA RUTT SOOVITAB, kuidas end ise haigustest tervendada

„Selgeltnägijate tuleproovi” kuuenda hooaja osaleja, rahvaravitseja ametit pidanud Rutt on otsekohese ütlemisega ning tema pilgu eest ei jää varju ükski haigus ega halb harjumus. Ta loeb inimese elusaatust nagu raamatut. Rutt avaldas Uudised.ee-le 3 nõuannet, kuidas ise põletikust lahti saada. 

"Korjate kevadel aprillikuu lõpus kasepungakesi ning kuivatate need täielikult ära. Seejärel võtate pungad ning panete need valge viina sisse. Hoiate neid viina sees nii kaua kuni pungad on põhja langenud. Saadud ravimit võtate igal õhtul 2 spl ja tõesti see aitab. Olen seda väga palju katsetanud iseenda peal ja soovitan ka kõikidele teile.

Luudele on aga jälle väga hea, kui koorite ära kanamuna, eemaldate munakoore seest õhukese nahakihi ning keedate veel korraks need koored läbi. Koored jahvatad pulbriks ja sööte seda pulbrit kas leiva peal või koos võiga - oleneb, kuidas teil endal on parem seda alla saada. Kanamunakoor on väga tugev kaltsium ja see on luudele väga kasulik. 

Ärge kunagi pange voodi alla lambanahkasid, mis tolmulestasid sisse kakuvad. Tolmulest tekitab allergiat - ärkate hommikul ülesse ja teil on nina kinni või nohiseb. Need bakterid tulevad ka patjade sisse, õppige patju puhastama. Igal talvel peske padjad läbi ja viige need külma kätte, bakterid surevad seal. Kui lapsel on nohu, siis sageli on põhjuseks just see, et tolmulestad lähevad lapsele hingamisteedesse ja ninasse ning tekitavad seal põletikulist protsessi," rääkis rahvaravitseja Rutt.