Reklaam sulgub sekundi pärast

SÜDANTLÕHESTAV AVASTUS: surmaeelne kiri Estonia parvlaeval hukkunutelt

Eelmisel nädalal kirjutas Soome meedia, et leitud on põhja läinud parvlaeva Estonia päästerõngas, mis omakorda tõi enam kui 20 aastat tagasi juhtunud katastroofi taas avalikkuse tähelepanu alla. Facebooki lehel Ms Estonia avaldati peale seda südantlõhestav kiri, mille autoriteks on suure tõenäosusega laevaga põhja läinud inimesed.

Eelmisel nädalal kirjutas Soome meedia, et leitud on põhja läinud parvlaeva Estonia päästerõngas, mis omakorda tõi enam kui 20 aastat tagasi juhtunud katastroofi taas avalikkuse tähelepanu alla. Facebooki lehel Ms Estonia avaldati peale seda südantlõhestav kiri, mille autoriteks on suure tõenäosusega laevaga koos põhja läinud inimesed.

Kirjast peegelduvad emotsioonid on selgelt hirm surma ees ning Facebooki leht, kes selle avaldas, palub infot edastada lootuses, et ehk tunneb keegi käekirja ära ning läbi selle oleks võimalik tuvastada kirja autorid:

Edastame meile saadetud pildid kirjast, mis leiti 1995. aasta suvel Hanko lähedalt suvilasaarelt. Ühe soomlase poolt leitud kiri, mis on pärit Estonialt! Me ei hakka siin seda ümber kirjutama, kuid põhimõtteliselt on sellest võimalik välja lugeda mõningate inimeste tragöödia ja seletamatult traagiline lõpp!!!

Näha on kellaaeg ja initsiaalid! Äkki keegi tunneb ära initsiaalid, et teha kindlaks, kes selle kirjutas!

Postitust näed ka Facebooki lehel siin