Reklaam sulgub sekundi pärast

Tahaks aega maha võtta?

SISUTURUNDUS

kuhu minna märtsikuus

Kevad hiilib vaikselt järjest lähemale ja vaatamata ärevatele aegadele peab laskma meeltel puhata.

Buduaar.ee toob teieni positiivsete emotsioonide püüdmiseks soovitused, kuhu minna märtsikuus.

Imelisel kevadkuul on suurepärane mõte leida hetk iseendale ja tulla Tartusse Emajõe kaldal asuvasse hotelli Dorpat, et kogeda lõõgastavaid hoolitsusi Herb Spas, imelisi maitseelamusi restoranis Dorpat ja peale kosutavat und nautida hotelli aknast suurepärast vaadet Tartu südalinnale. Just mõeldes Sulle, koondasime kokku oma parimad pakkumised, millega saad tutvuda siin.  

kuhu minna
kuhu minna
kuhu minna
kuhu minna

Kui sa leiad, et sulle sobib just ööbimiseta lühipuhkus ja spaakülastus koos sõbranna, kallima või pereliikmega - Herb Spa Tartu südalinnas pakub kõiki hoolitsusi teile mõlemale korraga. Häid emotsioone on ikka tore kallite inimestega jagada.

kuhu minna
kuhu minna
kuhu minna

Tallinnas Õnnepalee vahetus läheduses Veerenni asumis asub mõnusa atmosfääriga, maitseküllaseid ja rikkalikke toite pakkuv peresõbralik kohvik-restoran Wabrik Cafe, mille köögis toimetavad tõelised toidukunstnikud, kel ette näidata tipprestoranides töötamise kogemus.  

kuhu minna
kuhu minna

Menüü on mitmekesine, roogade hulgast leiab oma nii liha-, kala- kui ka taimetoidusõber, lisaks muidugi hõrgud magustoitud ja tervistavad smuutid. 

Kõike seda saadab rikkalik ent siiski taskukohane joogikaart. Valikus on nii veinid, šampanjad kui ka põnevad kokteilid. 

kuhu minna
kuhu minna
kuhu minna
kuhu minna
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naistepäevakuu a la carte eripakkumise leiad wabrikcafe.ee 

Mõnusaid elamusi! Vaata ka varaseimaid Buduaari kuhu minna soovitusi.