EESTI ESIMENE INIM-BARBIE paljastas oma musta saladuse

EESTI ESIMENE INIM-BARBIE paljastas oma musta saladuse

Eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud silmatorkava figuuriga blondipäine neiu, kes kutsub ennast nimega Powerlifting Barbie ning ta ei tee saladust sellest, et talle lausa meeldib, kui teda peetakse Eesti esimeseks inim-Barbieks.  Selle noore naisterahva elu on olnud väga keeruline, raske ja konarlik ning oma blogis paljastab ta järgemööda eluetappe, mis ta elus läbi tegema on pidanud.

Eelmise aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud silmatorkava figuuriga blondipäine neiu, kes kutsub ennast nimega Powerlifting Barbie ning ta ei tee saladust sellest, et talle lausa meeldib, kui teda peetakse Eesti esimeseks inim-Barbieks.

Selle noore naisterahva elu on olnud väga keeruline, raske ja konarlik ning oma blogis paljastab ta järgemööda eluetappe, mis ta elus läbi tegema on pidanud.

Mõni aeg tagasi tegi ta üsnagi šokeeriva paljastuse – nimelt tunnistas neiu, et ta on olnud prostituut ning see eluetapp mõjutab teda ka tänasel päeval. Oma blogis kirjutab ta sellest lähemalt ning avaldab ka põhjuse: “Ma elasin vägivaldses lähisuhtes, alates 16. eluaastast, kus mu elukaaslane põdes rasket psüühikahäiret ja langes alkoholismi küüsi. Ta jõi nii enda invaliidsuspensioni kui minu palga maha, viis tehnikat ja muud sarnast pidevalt pandimajja. Heal kohal töötades pidin leidma lisasissetuleku, et oleks, mille eest süüa osta. Elasin kaksikelu ja tekkis tunne, et olukord, milles olin, muutus justkui normaalseks ja igapäevaseks ning ma ei väärigi paremat. Ma tundsin ja mulle sisendati, et mu ainus väärtus seisnebki seksis,” tõdeb ta. 

Powerlifting Barbie usub, et lapsepõlves kogetud seksuaalne ahistamine andis talle alustala ebatervele suhtumisele oma seksuaalsusesse, eneseväärtustamisesse ja seksi üldiselt. “Ka näiteks tänasel päeval on mul raske tajuda erinevaid piire naiseliku seksikuse ja odava labasuse osas.”

Prostitutsiooniga end üleval pidades puutus ta kokku ka teiste naistega, kes seda rada pidi käisid ning selgub, et kõige rohkem on selles maailmas keskharidusega naisi, kellel on vähemalt üks laps või siis mitu ja kes peavad end üksi ära elatama ning nad käivad kusjuures ka täiskohaga tööl. “Tean näiteks meditsiinitöötajat, lasteaiakasvatajat, lapsehoidjat ja ühte sekretäri. Madala palga ja väikeste võimaluste tõttu tunnevad nad, et nende ainus võimalus on prostitutsioon ja mitte keegi peale nende endi ei saa neid aidata.”

Kurbusega tõdeb ta, et leidub ka mehi, kes lausa sunnivad oma naist prostitutsiooniga tegelema. “On palju naisi, kes kannatavad koduvägivalla all ning nende elukaaslane nii-öelda kupeldab neid või on viinud naise sinnamaani, et naine peab seda ainukeseks võimaluseks ja normaalseks. Enamasti teenitakse raha sel juhul elukaaslase hävitava elustiili toetamiseks ning toidu ja hädavajaliku soetamiseks või siis lihtsalt laseb naine teenitud raha elukaaslasel ära võtta.”

Barbie kirjutab veel, et kolmas grupp on nii-öelda tänavaprostituudid ja 99% neist on süstivad narkomaanid, kahjuks.

Mis aga klientidesse puutub, siis enamik mehi on tüüpilised perekonnainimesed. “Kõige rohkem ehk enamik kliente on tüüpilised “korralikud” perekonnainimesed. Järgmisena tulevad üksikud inimesed, kes tahavad kogeda “tüdruksõbra” kogemust ja palju intiimsust ning vahel ka lihtsalt rääkida. Kolmas grupp on turistid ning kindlate fetišitega tüübid (kas erutab neid siis lihtsalt prostituudi tellimine-kasutamine kuni veriste rollimängudeni). Viimane grupp on kurjategijad, vägivaldsed inimesed. Pisisulidest, vägivaldsetest endistest vangidest narkodiilerite ja tõeliste retsideni. Enamasti satuvad selliste klientide otsa tüdrukud, kes töötavad tänaval, on narkootikumidest sõltuvuses või teised prostituudid juhuslikult.”

Loe postitust ka Powerlifting Barbie blogis siin