Eesti esipoissmehe Toomas Hendrik Ilvese numeroloogiline iseloomustus võtab naised põlvist nõrgaks

Inimesed on läbi ajaloo kasutanud erinevaid viise, kuidas endale tulevikku ennustada ja ennast inimesena lahti mõtestada. Tänapäeval kasutatakse selleks tavaliselt kahte erinevat varianti - horoskoope ning numeroloogiat. Hiljuti oma abikaasast lahutanud president Toomas Hendrik Ilves on oma ametikohustuste tõttu igapäevaselt rahva silme all. Aga milline võib meie riigi liider mehena olla? Sellele küsimusele vastamiseks kasutasime numeroloogia abi - selgus nii mõndagi üllatavat! 

Inimesed on läbi ajaloo kasutanud erinevaid viise, kuidas endale tulevikku ennustada ja ennast inimesena lahti mõtestada. Tänapäeval kasutatakse selleks tavaliselt kahte erinevat varianti – horoskoope ning numeroloogiat. Hiljuti oma abikaasast lahutanud president Toomas Hendrik Ilves on oma ametikohustuste tõttu igapäevaselt rahva silme all. Aga milline võib meie riigi liider mehena olla? Sellele küsimusele vastamiseks kasutasime numeroloogia abi – selgus nii mõndagi üllatavat! 

Meie presidendi eluteenumbriks on 2. Seda numbrit iseloomustab kõige paremini pidev tasakaalu otsimine. Selle numbriga inimene õpib läbi kogemuste ning avastamise. Tegemist on armastava ja hooliva inimesega, kellele meeldib nii end kui oma partnerit hellitada. Tema suurimaks sooviks on leida keegi, kes tema eest hoolitseks. 

Kui asjad ootuspäraselt ei kulge, hakkab number 2 tujutsema. Samuti on olemas oht, et selle numbri esindaja hakkab suhtes olles oma partnerit emotsionaalselt lämmatama. Ta annab endast liiga palju ja hirmutab sellega naised endast eemale. 

Number 2 on alati oma hingesugulase otsingul. Te ei tunne ennast täielikuna enne, kui on leidnud õige kaaslase, kellega soovib oma elu jagada. Selle numbri esindaja satub suhtest üsna lihtsalt sõltuvusse ning hakkab paaniliselt romansi lõppu kartma. Tegemist on klammerduva tüübiga. 

Tegemist on väga hea kuulajaga, kes täielikuks õnneks enda kõrvale naist vajab. Ta suudab tülides esimesena alla anda. Number 2 on väga toetav ja leplik. Väljendab oma armastust nii sõnades kui tegudes. Romantikust mees, kes soovib väga naist hellitada. Ürgset kirglikkust nad endale ei luba. 

Voodis on number 2 paras poeet – eelmäng tähendab tema jaoks pikka ja romantilist vestlust. Ta on natuke häbelik ning seetõttu eelistab pimedas toas seksida. Pigem vaimne kui füüsiline number. 

 

Buduaar.ee