EI OLE SÕNU: vaata, millega Tanel Padari ekspruut tegelema hakkas

Maikuu teisel poolel võttis lauljatar Getter Jaani vastu raske väljakutse, milleks on projekt "Kolme kuuga bikiinivormi" ning nüüdseks on antud programmiga liitunud ka Tanel Padari ekspruut Kristel Mardisoo. Treener Marek Kalmuse käe all kavatseb Kristel saavutada bikiinivormi ning kes teab - ehk otsustab kaunitar sügisel isegi bikiini fitnessis end proovile panna.


Maikuu teisel poolel võttis lauljatar Getter Jaani vastu raske väljakutse, milleks on projekt “Kolme kuuga bikiinivormi” ning nüüdseks on antud programmiga liitunud ka Tanel Padari ekspruut Kristel Mardisoo. Treener Marek Kalmuse käe all kavatseb Kristel saavutada bikiinivormi ning kes teab – ehk otsustab kaunitar sügisel isegi bikiinifitnessis end proovile panna.

Nimelt saavad parima vormi saavutajad võimaluse ka bikiinifitnessis käe valgeks saada ning antud ala on kõike muud kui lihtsate killast.

Treener Marek riputas täna oma Instagrami kontole pildi, kus ta on koos Kristeliga, kes juba jõudsalt trenni teeb ning oma eesmärgi poole liigub.

Pildi juurde lisas Marek kommentaariks: “21.06.2018. Enda treeningutega “kolme kuuga bikiinivormi” projekti raames alustas ka Kristel Mardisoo. Nagu ikka minuga koos treenides ei saa olla eesmärgid madalad. Teeme tööd, anname enda tegemistest aeg-ajalt teada ja vaatame, kaugele me Kristeliga oktoobriks välja jõuame.”

Pilti näed ka Mareku Instagrami kontolt siin