EI VÕI OLLA! KRISTA LENSIN, KAS ka sina?

EI VÕI OLLA! KRISTA LENSIN, KAS ka sina?

Sel kevadel on säravate Eesti naiste seas mehevahetus moes. Uudiseid selle kohta, et tuntud ja kaunid eestlannad on endale uue kallima leidnud, tuleb peaaegu iga päev. Näitlejanna Grete Klein, ärinaine Liis Lass ja eksmiss Laura Kõrgemäe  ja Buduaari endine reklaamijuht Kati Toots on värskemad nimed, kes meid selle uudisega viimastel nädalatel rabanud on. Nüüd on sellesse kaunisse nimekirja lisandunud ka seltskonnauudiste kuninganna ja Kroonika peatoimetaja Krista Lensin.

Veel eelmisel aastal saatis tähtsamatel üritustel Kristat soomlasest ärimees Ari Pakarinen, kellega Krista kohtus 2014. aasta suvel ning kes oli tema saatjaks ka 2016. aasta glamuursel Kroonika meelelahutusauhindade galal. Kes aga saadab Kristat selleaastasel galapeol, mis juba paari nädala pärast aset leiab?

Sel kevadel on Kristat nähtud ringi liikumas palju noorema ja seksikama mudeliga käevangus. Tegu on ärimees Jaak Tõnismanniga, kellega Krista veetis hiljuti romantilise nädalalõpu Amsterdamis. Tundub, et paarikesel on koos hea olla ja teiste tähelepanu neid ei sega, sest nii mõnedki armsad ühised pildid on Krista postitanud ka oma Facebooki kontole. Meie järelepärimisele vastab Krista napisõnaliselt, et ta on õnnelik. Napsasime selle tõestuseks ka ühe toreda pildi Krista Facebooki kontolt, kus paarike jäi kaamera ette Itaalia ärimehe Roberto de Silvestri juubelipeol.