ELINA NECHAYEVA võttis vastu šokeeriva väljakutse

ELINA NECHAYEVA võttis vastu šokeeriva väljakutse

Lauljatar Elina Nechayeva, kes juba selle aasta maikuus esindab Eestit Eurovisiooni konkursil, on alati armastanud uusi väljakutseid ning enese proovile panekut ekstreemsetes olukordades. Oma Instagrami kontole riputas särav lauljatar hiljuti üsnagi šokeeriva videoklipi, kus ta katsetab köieltlaskumist.

Lauljatar Elina Nechayeva, kes juba selle aasta maikuus esindab Eestit Eurovisiooni konkursil, on alati armastanud uusi väljakutseid ning enese proovilepanekut ekstreemsetes olukordades. Oma Instagrami kontole riputas särav lauljatar hiljuti üsnagi šokeeriva videoklipi, kus ta katsetab köielt laskumist.

Videost on näha, et Elina tunneb keerulise väljakutse ees küll hirmu, ent samas on ta ka piisavalt elevil ja julge, et mitte alt ära hüpata ja eesmärk lõpuni viia. Ilmselt lööksid paljud naised siinkohal viimasel hetkel araks, sest tegu pole sugugi lihtsa asjaga.

Esimese nii-öelda sammu tegemine ehk mäest allapoole liikuma hakkamine oli küll raske, ent mõni hetk hiljem tuleb Elina laskumisega igati edukalt toime.

Video juurde lisas Elina kommentaariks: “Milline hullumeelne kogemus. See oli väga hirmutav, aga ma tegin selle ära.”

Vaata videoklippi siin

Sarnased artiklid