ELISA KOLK NÄITAS, mismoodi ta oma kõhu lamedaks saab

ELISA KOLK NÄITAS, mismoodi ta oma kõhu lamedaks saab

Kõik naised ihkavad endale saledat taljejoont ning trimmis figuuri, ent selge on ka see, et enamus selle nimel trenni teha ei viitsi ja kui oleks olemas moodus, kuidas ennast ilma trennita vormis hoida, kasutaksid seda kõik. Lauljatar Elisa Kolk kasutab trennis ühte asja, mis tegelikult traditsioonilise treeningriietuse juurde sugugi ei kuulu ning ta usub, et see toimib.

Kõik naised ihkavad endale saledat taljejoont ning trimmis figuuri, ent selge on ka see, et enamik selle nimel trenni teha ei viitsi ja kui oleks olemas moodus, kuidas ennast ilma trennita vormis hoida, kasutaksid seda kõik. Lauljatar Elisa Kolk kasutab trennis ühte asja, mis tegelikult traditsioonilise treeningriietuse juurde sugugi ei kuulu ning ta usub, et see toimib.

Nimelt kannab Elisa trennis korsetti, mis peaks väidetavalt aitama saledamat taljejoont saavutada. Siiski leiavad paljud Hollywoodi toitumisspetsialistid, et tegu on pigem isegi ohtliku vahendiga, mis surub organid kokku ja võib neid ka kahjustada. Lühikest aega võib korsetti kasutada, kuid mitte rohkem kui tund või kaks päevas ja teisalt tekib ka küsimus – kas see tõepoolest aitab taljet saledamaks saada või on tegu müügitrikiga?

Õed Kardashianid on mitmeid aastaid spetsiaalselt treeninguteks mõeldud korsette reklaaminud, ent nende tõhusust ei saa kuidagi tõestada.

Elisa aga leiab, et trennis korseti kandmine aitab teda. Hiljuti Instagrami postitatud pildi juurde lisas ta kommentaariks: “Mulle ei meeldi trenni teha, aga terve ja ilus keha mulle meeldib.”

Sarnased artiklid