ELISA KOLK: paljud inimesed ei tea vist, mida striptiis tähendab!

27 kommentaari
ELISA KOLK: paljud inimesed ei tea vist, mida striptiis tähendab!

Eile ilmus Elu24s lugu, milles üks lugeja väitis, et Elisa Kolk tegeleb oma klubiesinemiste ajal pigem striptiisi kui laulmisega. Skandaali tekitanud projektiga alles hiljuti alustanud lauljatar rääkis meile, mida tema sellistest väidetest arvab.  

Eile ilmus Elu24-s lugu, milles üks lugeja väitis, et Elisa Kolk tegeleb oma klubiesinemiste ajal pigem striptiisi kui laulmisega. Skandaali tekitanud projektiga alles hiljuti alustanud lauljatar rääkis meile, mida tema sellistest väidetest arvab.  

Elisa, kes aasta tagasi Eesti Laulul kuulajate südamed sulatas, võttis mõni aeg tagasi vastu otsuse hakata tegema põnevaid esinemisi kohalikel klubilavadel. See on aga inimestes vastakaid arvamusi tekitanud. “Me teeme terve tiimi arust hetkel midagi väga-väga lahedat, mille nimel me oleme vaeva näinud ja mida me ise ka sajaprotsendiliselt naudime. Ma tegin ka enne klubiesinemisi, kuid ei tundnud ennast kunagi päris kindlalt. Nüüd tunnen, et olen omas elemendis ja seda energiat, mis tuleb lava pealt meilt, tunnevad ka inimesed. Senimaani on olnud pea alati täismajad ja inimesed laulavad ning hüppavad koos meiega. Arvan, et see ongi artisti eesmärk – haarata rahvas kaasa! See tunne laval on tõesti imeline,” tõdeb ta. “Ma olin alguses, nagu ikka tüüpiline eestlane, selle projekti suhtes skeptiline. Aga siis mõtlesin, et miks mitte – see võib toimida! Ja kusjuures, mul pole olnud veel nii tihedat esinemisgraafikut, kui on hetkel!” 

Elisa sõnul pole tema esinemistel striptiisiga mingit seost. “Ilmselgelt ei tea kõik inimesed selle sõna tähendust. Paljas kõht, sukkadega kaetud jalad, tavaline klubitants – ei, see pole striptiis,” ütleb naine. “Artist peab olema mitmekülgne, klubis teen klubi asja, saalikontserdil oma teist asja,” nendib lauljatar, kelle sõnul oli loos avaldatud video näol tegemist antud projekti esimese esinemisega – toona puudus neil veel ka professionaalne koreograafia.  

Eestlase toit on ikka teine eestlane – just nii on see läbi aegade olnud. Siinkohal pole erandiks ka Elisa, kes on nüüd õelate inimeste hammaste vahele visatud. “Mul on siiralt kahju kõikidest nendest negatiivsetest kommenteerijatest, kuna nemad on õnnetud inimesed. Mul on kahju, et mitte kõik ei saa tunda neid elu rõõme ning kulutavad aega negatiivsele oma ümber. Mina see-eest saan olla väga õnnelik, sest teen seda, mida kõige rohkem elus soovin. Ja see ongi kõige tähtsam!”

Elisa soovib omalt poolt lugejatele palju head ja ootab kõiki oma esinemistele. 

Buduaar.ee