EMOTSIONAALNE JUSS HAASMA: igatsen oma pisikesi kratte

Augusti alguses esietendus Narvas Kreenholmi manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastus "Kremli ööbikud". Lavastuses teeb kaasa ka armastatud laulja ja näitleja Juss Haasma, mis tähendab ühtlasi ka seda, et tal tuleb pikemat aega Narvas viibida, sest just seal etendused aset leiavad.

Augusti alguses esietendus Narvas Kreenholmi manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastuses teeb kaasa ka armastatud laulja ja näitleja Juss Haasma, mis tähendab ühtlasi ka seda, et tal tuleb pikemat aega Narvas viibida, sest just seal etendused aset leiavad.

Jussi kaks tütart Miia ja Madli on aga isast eemal ning loomulikult tekib igatsus näha oma kõige kallimaid.

Juss postitas hiljuti oma Instagrami kontole vahva foto tütardest, millega ta annab ühtlasi edasi sõnumi, et ta tahaks oma tütreid juba väga näha ning igatseb neid. Enne tuleb aga Narvas kõik etendused ära anda ning nagu näha, siis kulub selleks veel omajagu aega.

Pildi juurde lisas Juss kommentaariks: “Igatsen oma pisikesi kratte. Täna on Narvas kuues etendus, viis veel! Let’s do it and then..” Kommentaari lõppu lisas Juss lennuki emoticoni ehk siis kohe kui etendused Narvas läbi, lendab ta koju, et näha oma tütreid.

Pilti näed ka Jussi Instagrami kontolt siin