ENDINE NINJATÜDRUK KATRIN SISKA alustas uut elu

ENDINE NINJATÜDRUK KATRIN SISKA alustas uut elu

Kunagise menubändi Vanilla Ninja lauljatar Katrin Siska on oma elus uue lehekülje pööranud ning võib öelda, et ta on enda jaoks täiesti uue maailma avastanud. Nimelt on Katrin nüüdsest peale keskendunud oma sisemaailma tundma õppimisele ning tema tegemistel saab silma peal hoida ka Facebooki lehel, mis kannab nime Katrin Siska Power of Life.

Kunagise menubändi Vanilla Ninja lauljatar Katrin Siska on oma elus uue lehekülje pööranud ning võib öelda, et ta on enda jaoks täiesti uue maailma avastanud. Nimelt on Katrin nüüdsest peale keskendunud oma sisemaailma tundmaõppimisele ning tema tegemistel saab silma peal hoida ka Facebooki lehel, mis kannab nime Katrin Siska Power of Life.

Katrin avas uue Facebooki lehe alles hiljuti, täpsemalt 24. veebruaril. “See koduleht sai loodud 24. veebruaril, vabariigi aastapäeval. See on üks tõeliselt tore päev,” kommenteerib ta ise.

Katrin kirjutab oma lehel meditatsioonist, oma kehaga sõbrakssaamisest ja sellest, mil moel on oskus oma keha kuulata seotud välimuse ja tervisega.

Paar põnevat lõiku Katrini viimasest postitusest:

“Küsisin enda kehalt päris harva, mida ta teha või süüa tahaks. Peale koolitust hakkasin kehalt küsima ja mõne aja möödudes läks tunnetus nii tugevaks, et vahetult peale mõne toidu söömist, mida varem olin vabalt tarbinud (näiteks piim, mida allergoloog mulle ei soovita, sest see ei sobi mulle) ilma, et oleksin kehas aru saanud selle sobimatusest.

Igatahes nüüd on nii, et kohe peale piimakakao või caffe latte joomist hakkab ülihalb, keha annab teravalt märku, et see ei sobi. Ja ma panen tähele. Varem oli mul pigem selline autopiloodil kulgemine oma keha kuulamise asemel.

Igati kasulik on selles osas olla oma kehaga tugevas ühenduses, et olla terve ja heas vormis, sest igaüks meist on ainulaadne ja kui tarbida või harrastada oma kehale sobimatuid asju, toob see kaasa enneaegse vananemise (kortsud, nahavoldid, hallid juuksed ja mitmed muud asjad, mida paljud inimesed paaniliselt kardavad).” 

Vaata Katrini lehte Facebookis siin