Endine Playboy modell Triinu Hoolma: erootiline massaaž mõjub abielule

Tavaliselt on mehed need, kes abiellumist väldivad või seda lihtsalt oluliseks ei pea, ent vahel on olukord hoopis vastupidine. Endine Playboy modell Triinu Hoolma (27), kes sai üldsusele tuntuks kunagisest TV3 hittsaatest „Unistuste Printsess“, ei mõelnud abiellumisele, kuid tema kallim pidas seda väga oluliseks...

Tavaliselt on mehed need, kes abiellumist väldivad või seda lihtsalt oluliseks ei pea, ent vahel on olukord hoopis vastupidine. Endine Playboy modell Triinu Hoolma (27), kes sai üldsusele tuntuks kunagisest TV3 hittsaatest „Unistuste Printsess“, ei mõelnud abiellumisele, kuid tema kallim pidas seda väga oluliseks …

Triinu on tänaseks kolm aastat olnud abielus Hawailt pärit noormehega, kelle nimeks on Lance Akimseu. Just tema mees oli see, kes abielluda soovis. “Meil oli jah kõik vastupidi, sest mina ei mõelnud abiellumisele üldse ja kui ma oma vanematele ütlesin, et minu elukaaslane tahab pulmi, ei suutnud nad seda uskuda. Nad arvasid, et ma teen nende kulul nalja,” naerab Triinu ja jätkab: “Lance on pärit religioossest perekonnast ja nende suguvõsas peetakse abiellumist asjade loomulikuks kulgemiseks. Ühiskonnas, kus ta üles kasvas, abiellutakse tavaliselt oma keskkooliaegse kallimaga ja jäädakse kokku elu lõpuni. Lance oli 26aastane ja ikka veel vaba, mis oli tema jaoks päris kohutav, sest selleks ajaks olid enamik tema sõpru abielus ja neil kõigil olid juba lapsed,” tõdeb Triinu.

Mis on õnneliku abielu saladus? “Tähtis on teineteisele aega pühendada, tundeid välja näidata ja lihtsalt koos olla. Loevad just need väikesed asjad nagu käest kinni hoidmine, kaisus teleka vaatamine. Lance kinkis mulle massaažilaua ja raamatu ning nüüd on meil igal pühapäeval selline eriline päev, kus me teeme teineteisele erootilist massaaži. Romantiline muusika, küünlavalgus ja kahekesi olemine – tänu sellele tunnen ma isegi praegu, et meie mesinädalad kestavad ikka veel,” muigab ta.

Mis aga armukadedusse puutub, siis Triinu tõdeb, et Lance hoiab tal silma peal tõesti. “Siin, Hawail olen mina oma blondide kiharatega eksootiline ja minu välimus torkab silma ja mis seal salata, Lance on meie suhtes kindlasti armukadedam kui mina. Samas ma arvan, et kui me Eestis elaksime, oleks olukord vastupidine, sest Eestis on ilusad naised ja Lance oleks nende jaoks eksootilise välimusega. Minus tekitaks see kindlasti armukadedust,” tunnistab Triinu.

Triinu tõdeb, et tal on mehega vedanud ja üllatustest nende suhtes puudust ei ole. “Lance on väga isetu ja ütleb alati, et kui mina olen õnnelik, siis tema on õnnelik. Ta ostab endale väga harva uusi asju, samas mulle teeb pidevalt vahvaid kingitusi ja kõige parem on see, et ta oskab üllatada. Kõige paremad kingitused tulevad südamest ja nende tegemiseks ei pea olema eriline tähtpäev. Kõige lahedamad asjad, mis ta mulle kinkinud on, on meigiriiul, mis aitab mul meigiasju organiseerida ja Jura kohvimasin, millega ma saan endale ükspuha, millist kohvi valmistada. Ta teab, et minu jaoks on hommikune kohvi väga oluline,” kiidab Triinu oma meest, kes tundub tõepoolest ülimalt hoolitsev olevat.

Karin Karu