ERATREENER MAREK B KALMUS: ülekaaluline Mari-Leen Albers kaevab endale ise hauda

ERATREENER MAREK B KALMUS: ülekaaluline Mari-Leen Albers kaevab endale ise hauda

Blogija Marimell, kelle pärisnimi on Mari-Leen Albers, käis mõned aastad tagasi maovähendusoperatsioonil ja võttis kokkuvõttes alla 55kg või isegi rohkem ja oli oma tulemuse üle väga uhke. Selle aasta alguses sai Mari-Leen aga emaks ja sellega kaasnesid ka lisakilod, millest ta siiamaani lahti pole saanud ning nüüd kirjutab ta oma blogis, et tegelikult ei ole mingit vahet, oled sa paks või peenike.

Blogija Marimell, kelle pärisnimi on Mari-Leen Albers, käis mõned aastad tagasi maovähendusoperatsioonil ja võttis kokkuvõttes alla 55 kg või isegi rohkem ja oli oma tulemuse üle väga uhke. Selle aasta alguses sai Mari-Leen aga emaks ja sellega kaasnesid ka lisakilod, millest ta siiamaani lahti pole saanud ning nüüd kirjutab ta oma blogis, et tegelikult ei ole mingit vahet, kas sa oled paks või peenike.

Et Mari-Leen on aga ilmselt ülekaaluline, siis sattus ta oma viimase blogipostitusega eratreener Marek B Kalmuse karmi kriitika alla, kes usub, et kui naine oma keha normaalkaalu ei saa, ohustavad teda mitmed haigused, mis võivad hauda viia!

Mari-Leen teeb oma värskes blogipostituses maha neid, kes kiidavad oma saledat keha ja seda, kui hea on ülekilodest lahti saada. Tema sõnul ei ole mingit vahet, kui paks keegi on ja elu see halvemaks ei tee. Ta ütleb, et maovähendusoperatsioon on tore asi küll, aga et peale seda tegelikult palju ei muutugi – sa jaksad poodi kõndida, aga midagi muud ülekilodest vabanemine endaga kaasa ei too. 

Loe Marimelli postitusest lähemalt siin.

Eratreener Marek B Kalmus luges samuti Marimelli postitust ja see ärritas teda! Ta kirjutas oma Facebooki seinale postituse, mis tõi kaasa palju vastukaja ja seda nii positiivsest kui ka negatiivsest küljest! Marek kommenteeris Buduaarile seda teemat öeldes, et ülekaalulisus on teema, millest tuleb rääkida. Paraku on enamus ülekaalulisi aga ilmselt Mari-Leeniga nõus, kuid selline suhtumine on vale ja propageerib käegalöömist oma keha ja tervise suhtes. 

Marek kirjutab oma Facebookis nii:

Marimell unustab ära peamise. Ülekaaluline kaevab endale iga jumala päev hammastega hauda. Oled sa Marimell (teagi, on see sinu päris vôi maskottnimi) kursis, millesse sureb enamik inimesi iga päev terves maailmas? 

Tean, et ei ole, muidu sa soodat ei paneks seal enda blogis. Ülekaaluliste diabeeti haigestumuse risk on 70% suurem kui normaalkaalus inimestel. 

Diabeet, südame-veresoonkonnahaigused, enneaegne vananemine, enneaegne surm. 

Kas see ei ole sinu meelest siis positiivne, miks inimene õnnelikumaks ja enesekindlamaks muutub, kui ta enda kaalu korda saab? 

Vaadates sinu pilti, siis oled sa 40 kg ülekaalus. Sinu diabeeti haigestumise risk on 90%. Sa elad kirves pea kohal, kullakallis, aga mine tea. Võibolla sinul veab. Enamusel nii hästi ei lähe kohe kindlasti. 

Enne seedi teema korralikult läbi, kui sõna võtad. Kui on nii suur kirjutamise vajadus, siis kirjuta mõni huvitav raamat teemal, mida sa tõesti jagad. Näiteks: “Olen kõva targutaja”.

……………………………………………

Marimelli blogi lugedes on aru saada, et tegelikult ta siiski soovib kaalust alla võtta, sest ta katsetab erinevaid trenne ja loodab ka dieedijookide abil saleneda, ent teisalt, kuna see õnnestunud pole, siis leiab ta ettekäändeid, miks ülekaal teda ei häiri.