ERIK ORGU ENDINE PRUUT Desiree hakkab truudusetuid mehi paljastama

erakogu

Buduaar

Noor lauljatar ja tudeng Desiree, kelle suhe tuntud toitumisnõustaja Erik Orguga hiljuti läbi sai, tegi mõned päevad tagasi TikTokis huvitava avalduse. Nimelt hakkab ta truudusetuid mehi vahele võtma.

Petmine on suhtes kindlapeale üks kõige hullemaid tegusid. Teinekord ei pea tegu olema isegi füüsilise truudusetusega, vaid ka emotsionaalne petmine on sama valus. Desiree otsustas selliseid mehepoegasid nüüd vahele võtma hakata.

“Mul tekkis üks hullumeelne mõte, aga kuulake mind ära,” sõnas kaunitar mõned päevad tagasi TikToki platvormil oma jälgijatele ja tutvustas neile seepeale populaarset välismaist trendi, kus tüdrukud selgitavad omavahel välja, kas mehed petaks neid, kui neil avaneks selleks võimalus.

USA-s on selline teenus juba ammu väga populaarne. Nimelt saab naine tellida “peibutusteenuse,” milles kaunis neiu uurib suhtes olevalt noomehelt, kas too sooviks temaga kokku saada. Neiu hakkab noormehega flirtima ning vaatab kuidas viimane käitub. Valetav peigmees jääb üsna kiirelt vahele ning sellest saab loomulikult teada ka tema pruut.

Sama ürituse on võtnud ette ka Desiree, kelle ahvatlevatele sõnumitele vastamisega on juba päris mitu meest vahele võetud. Leidub siiski ka neid, kes oma pruutidele truuks on jäänud.