EVELIN ILVESE suur paljastus: “Mõtlen poliitikasse minemise peale!”

EVELIN ILVESE suur paljastus: “Mõtlen poliitikasse minemise peale!”

TV3 “Seitsmestes Uudistes” käis hiljuti külas Evelin Ilves. Evelin tutvustas saates üht tõeliselt tervislikku burgerit. Lisaks sellele rääkis ta oma kodukohvikust, poliitikast ning paljastas ka ühe saladuse. 

“Seitsmeste” reporter uuris Evelini käest, millised on viimase plaanid algavaks sügiseks – kas Evelin kavatseb Tallinna vanalinnas kodukohviku avada? “Mingisugusel määral teeme oma kodurestorani edasi, aga teeme seal siiski pidulikke õhtusööke, kus on palju süüa, head ja paremat ning koogid,” vastas Evelin. 

Evelin on tuntud selle poolest, et ükskõik mida ta ette ka ei võtaks, teeb ta seda suure kirega. Tõenäoliselt on naisel olnud rohkem ameteid kui mõnel teisel terve elu jooksul. Kas vastab tõele, et Evelini on püütud ka poliitikasse püüda?

“Muidugi on ja seda 15 aasta jooksul. Viimasel ajal ka ja ma olen selle peale tõsisemalt kui varem mõelnud ka. Võibolla on minu kogemust, oskusi ja teadmisi seal hea rakendada, aga ma ei ole mitte midagi veel otsustanud,” avaldas Evelin. “Ma pole kunagi ühegi poliitilise liikumisega seotud olnud ja võibolla see oleks liiga lihtne valik. Ma isegi ei tea, kas on õige aeg poliitikasse minna. Ma tegelikult lubasin endale, et sellega tõsisemalt ma ei tegele nii kaua, kuni ma oma Hiiumaa kohviku kinni panen ja see juhtus üleeile. Eks ma siis vaatan, mis saab. Turvalisem oleks midagi muud teha,” lisas ta. 

Vaata täispikka intervjuud siit