FOTO: KAS TRIIN TULEV KÄIS tõesti iluoperatsioonil?!

FOTO: KAS TRIIN TULEV KÄIS tõesti iluoperatsioonil?!

Buduaari kirjakasti saabus mõned päevad tagasi kiri, milles lugeja näitas üles väga suurt huvi Triin Tulevi välimuse suhtes. Nimelt kahtlustas ta, et Triin on endale hiljuti iluoperatsiooni teha lasknud. Küsisime Triinu käest, kas ta on tõesti oma nägu pisut kohendada lasknud?

Naine tunnistab, et ta käis hiljuti tõesti ühel operatsioonil. “Käisin jah muideks operatsioonil just, aga opereeriti hoopiski minu jalga – seega sellest mu nägu ilmselt väga ei muutunud,” naerab Triin, kes imestab siiralt, et kas tõesti leidub tänapäeval veel mõni naine, kes grimmist kuulnud pole. “Sellel pildil, mis armsale Buduaari toimetusele saadeti, on tegemist siiski grimmiga!” Triin ütleb, et kõnealust fotot sotsiaalmeediasse postitades sai sinna juurde ka märgitud, et foto on tehtud vahetult enne komöödiateatri etendust. “Näolõikust ma ilmselt ei vaja,” muigab ta. 

Siin on lugeja saadetud foto: 

“Huvitav, kas enne selle pildi tegemist käisin ka mõnel operatsioonil või endiselt siiski grimmiruumis,” küsib naine lugejate arvamust. Allolevad fotod on tehtud filmi “Ilmvõimatu” võtetel – seal tehti Triinuga grimmitoas midagi eriti põnevat, mida nõrganärvilistel vaadata ei soovitakski.

 

 

Kui mõnel lugejal tekkis soov Triinu koos uhke grimmiga lavalaudadel näha, siis selle kohta saad täpsemat infot SIIT.

Buduaar.ee