FOTO! LÄHIAJAL SÜNNITAV INES KARU-SALO näeb uskumatu välja

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare'i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo saab selle suve teisel poolel esimest korda emaks, mil tema ning abikaasa Martin Salo perekonda sünnib igati oodatud uus ilmakodanik. Beebi sünnib ilmselt augustikuus, mis tähendab, et käes on viimased nädalad ootust.

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare’i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo saab selle suve teisel poolel esimest korda emaks, mil tema ning abikaasa Martin Salo perekonda sünnib igati oodatud uus ilmakodanik. Beebi sünnib ilmselt augustikuus, mis tähendab, et käes on viimased nädalad ootust.

Ines tähistas eile, 8. juulil oma 32. sünnipäeva ning selle raames postitas ta oma Facebooki lehele võrratu foto, kus ta tänab kõiki õnnitlejaid. Ühtlasi näitab Ines pildil ka oma beebikõhtu, mis siiamaani on avalikkuse tähelepanu eest varjatuks jäänud. 

Tegu on naisega, kes näeb alati tõeliselt kaunis ja hoolitsetud välja ning tuleb tõdeda, et rasedus sobib talle oivaliselt.

Säravat fotot lapseootel Inesest näed ka tema Facebooki lehel siin

Ines ütles Buduaarile antud intervjuus mõni aeg tagasi, et hetkel käivad rahulikud ettevalmistused beebi tulekuks ja loomulikult on tegu väga oodatud uue ilmakodanikuga.