FOTO SÜNNITAVAST NAISEST: SIMONA TÄTTE tõi beebi ilmale oma kodus

FOTO SÜNNITAVAST NAISEST: SIMONA TÄTTE tõi beebi ilmale oma kodus

Beatrice’i tütar, Simona Tätte (28) ning tema muusikust kallim Jaan Tätte Juunior ehk Meisterjaani said oktoobri alguses, täpsemalt 1. oktoobril teist korda lapsevanemateks. Beebi ei sündinud aga mitte haiglas, vaid tuli ilmale hoopis kodus ning ülimalt tähtis roll oli sünnitusprotsessil kanda Jaanil.

Beatrice’i tütar, Simona Tätte (28) ning tema muusikust kallim Jaan Tätte Juunior ehk Meisterjaan said oktoobri alguses, täpsemalt 1. oktoobril teist korda lapsevanemateks. Beebi ei sündinud aga mitte haiglas, vaid tuli ilmale hoopis kodus ning ülimalt tähtis roll oli sünnitusprotsessil kanda Jaanil.

Simona jaoks ei olnud kodusünnitus esmakordne kogemus ning arvestades seda, et ka tema ema Beatrice on väga spirituaalne inimene, siis pole antud juhul üldse imestada, et mõte haiglas sünnitamisest tundus ebasobiv. 

Sünnitusel oli talle toeks Jaan, kes naisel käest kinni hoidis ja jõudu ning energiat juurde andis. Simona postitas kodusest sünnitusest intiimse foto ka oma Instagrami kontole, kuhu ta lisas kommentaariks juurde: “Just sellisena, nagu sa oled – parim oma loomuses. Minu kallis Jaan. Ma olen tänulik, et minu kõrval on selline mees. Sünnitavale naisele on lapse isa toetus tohutult tähtis – pole oluline, kas kohalolek toimub lähedalt, kaugelt, vaimselt, füüsiliselt või spirituaalselt. Tema sisemine jõud ja stabiilsus pakuvad kaitset ja näitavad oma usaldust naise ja tema olemuse vastu,” nendib Simona, et tema jaoks on Jaani kohalolek väga tähtis ning on ainult loomulik, et mees peaks aitama oma naisel sünnitust läbi teha.