FOTO: TEELE VIIRA NÄITAS uut ja vinget välimuse muutust

5 kommentaari
FOTO: TEELE VIIRA NÄITAS uut ja vinget välimuse muutust

Lauljatar Teele Viira keeras oma elus mõni aeg tagasi uue lehekülje, läks lahku oma pikaaegsest elukaaslasest ja seejärel lendas Ameerika Ühendriikidesse maailma avastama. Peale seda naasis ta tagasi Eestisse, et mõne aja pärast taas lahkuda ning sel korral ootas ees põnev ja päikeseline Kreeka.

Lauljatar Teele Viira keeras oma elus mõni aeg tagasi uue lehekülje, läks lahku oma pikaaegsest elukaaslasest ja seejärel lendas Ameerika Ühendriikidesse maailma avastama. Peale seda naasis ta Eestisse, et mõne aja pärast taas lahkuda ning sel korral ootas ees põnev ja päikeseline Kreeka.

Võiks öelda, et täpselt sama tihti nagu Teele viimasel ajal reisimas käib, muudab ta ka oma välimust ning katsetab pidevalt uusi stiile, millest üks on vingem kui teine. Naise stiil on alati hallist massist välja paistnud, ent viimasel ajal katsetab ta tunduvalt julgemalt kui varasematel aastatel.

Teele viimane stiil on eriti julge ning toob tema rohelise silmavärvi väga hästi esile. Praegusel ajal on sinine juuksevärv moepildis täiesti olemas, ent Teele puhul on muidugi tegu parukaga.

Kuidas sulle selline look meeldib?