FOTOD: EESTI KUULSUSED, kes sel suvel abiellusid

kuvatõmmis

Buduaar

Imekaunid suveilmad soosisid pulmapidustusi ning neid peeti käesoleval suvel ka rohkelt. Toome teieni kuulsad kodumaised kaunitarid ja noormehed, kes just sel suvel teineteisele igavest truudust vandusid.

Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp

Paar aastat tagasi kihlunud Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp sõudsid troopiliselt kuumal juunikuu nädalavahetusel abieluranda.

Seda kinnitasid kaunid kaadrid Lauri venna Taavi Mäesepa Instagrami kontol.

“Hõissa pulmad,” kirjutas Taavi sotsiaalmeediasse lisatud postituse juurde kommentaariks.

Lenna ja Lauri perre sündis möödunud aasta lõpus ka pisipoeg. Varasemast suhtest kitarrist Robert Vaiglaga on Lennal kaks tütart Ami ja Matilda.

Lenna ja Lauri kihlusid 2019. aasta alguses Lapimaal.

Erik Karu ja Birgit Karu

Suurärimehe Armin Karu poeg Erik Karu abiellus juulis oma pisitütre ema Birgitiga, kes kannab nüüd samuti nime Birgit Karu.

“Võtaksime Birgit Karu-ga hetke, et tänada meie elu ühe tähtsaima sündmuse puhul meie perekondi, sugulasi ja sõpru – tänu Teile olid meie pulmad kõige erilisemad,” kirjutab värske abielumees sotsiaalmeediasse tehtud postituses.

Eriku ja Birgiti peres kasvab ka imearmas pisitütar Vanessa Karu.

Kaisa Kuusnõmm ja Raigo Kuusnõmm

Buduaari unistuste pulma võitjapaariks osutusid personaaltreenerid Kaisa Abner ja Raigo Kuusnõmm, kes usuvad, et nende liit on kõrgemalt poolt paika pandud.

21.juuli oli lõpuks see päev kus Kaisa ja Raigo abieluranda sõudsid. Imekaunist päevast jagas nii pruutpaar ise kui nende külalised toredaid kaadreid ka sotsiaalmeedias.

Kaisa ja Raigo tutvusid kolm aastat tagasi. Mai alguses olid Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis ning vahetult enne seda hakkas paar Sparta spordiklubis suhtlema, sest teadsid, et mõlemad lähevad võistlusele.

Edasine on aga juba ajalugu ning restoran Schloss Falli`s toimunud tseremoonial vandus paar teineteisele igavest truudust.

Merlyn Uusküla ja Marko

30.juulil leidis Merlyni ja tema pikaaegse kallima Marko peres aset õnnerikas päev. Nimelt sõudis paarike abieluranda.

Merlyn ja Marko abiellusid Pärnu lahe ääres Eagle restorani terrassil.

Lauljataril oli seljas imekaunis pulmakleit ning peas tiaara. Üheks sõiduvahendiks pruutpaari jaoks oli uhke hobukaless.

Peomeeleolu aitasid pulmas üleval hoida nii Koit Toome kui ka 2 Quick Start ning esines ka Merlyn ise.

Helen Kõpp ja Edgar Kõpp

Tõsielusaadetest “Abielus esimesest silmapilgust” ja “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp on oma kihlatu Edgar Vennikasega koos olnud eelmise aasta sügisest saadik.

Edgar ja Helen tutvusid 12 aastat tagasi tollel ajal väga populaarses tutvumisportaalis Rate.ee. Eelmise aasta suvel sai paar uuesti laevas kokku ja edasine on juba ajalugu.

Pisut enne jaanipühi ehk siis 19. juunil astus paar oma suhtes tähtsa sammu edasi ning sõudis abieluranda. Tähtsast sündmusest teavitasid nad jälgijaid ka läbi sotsiaalmeedias.

Helen ja Edgar abiellusid Toomkirikus ning Edgar võttis endale Heleni perekonnanime.

Taavi Libe ja Katariina Ratasepp

Kaunis näitleja ja Padjaklubi osatäitja Katariina Ratasepp ning saatejuht Taavi Libe abiellusid juulikuu alguses reedel.

Abielu registreerimine toimus 2. juulil Tallinnas. “Algab tragikoomiline tõsielusari “Läbi elu Taaviga”. Ühesõnaga, enne reisi abiellusin. Ja siis poseerisin hästi tõsise näoga.  Aga nüüdsest siis Katariina Libe,” kommenteeris Katariina sotsiaalmeediasse lisatud kaadrit.