FOTOD! EESTI TÜDRUK SÕIDAB Mongooliasse erilist missitiitlit jahtima

FOTOD! EESTI TÜDRUK SÕIDAB Mongooliasse erilist missitiitlit jahtima

Septembrikuu lõpus viiakse eksootilises Mongoolias läbi glamuurne iludusvõistlus “Face of Beauty International”, mida peetakse oma olulisuselt maailma suuruselt viiendaks missivõistluseks. Kohal on imekauneid noori naisi üle kogu maailma, lausa enam kui kuuekümnest riigist ning Eestit valiti esindama 19aastane Tallinna neiu Kelly Kangur.

Septembrikuu lõpus viiakse eksootilises Mongoolias läbi glamuurne iludusvõistlus “Face of Beauty International”, mida peetakse oma olulisuselt maailma suuruselt viiendaks missivõistluseks. Kohal on imekauneid noori naisi üle kogu maailma lausa enam kui kuuekümnest riigist ning Eestit valiti esindama 19aastane Tallinna neiu Kelly Kangur.

Kelly, kes selle aasta sügisest alustas õpinguid Tartu Ülikoolis ettevõttemajanduse erialal, peab missindust ja modellindust oma hobideks ning tõdeb, et missitiitlite võitmine võtab silma särama ja lisab ka enesekindlust. Kuidas aga pääses just tema Eestit esindama Mongoolias toimuvale iludusvõistlusele? “Missindusega seonduvaid konkursse korraldav Leo-Sergei Täht viis läbi konkursi “Miss ja Mister Evos”, mis toimus ilumessil ja mul õnnestus see võita, mis omakorda tähendabki, et ma sõidan nüüd septembri lõpus Mongooliasse Eestit “Face of Beauty International” konkursil esindama. Minu jaoks on see teine kord minna Eestit rahvusvahelisel missivõistlusel esindama,” räägib ta.

Iga uus missitiitel annab Kelly sõnul juurde enesekindlust, mis paratamatult on paljude naiste jaoks nõrk koht. “Minu jaoks on see väga suur asi minna ja särada veel enam kui 60 riigi hulgas. Muidugi on minu suureks eesmärgiks ka tekitada suurt huvi Eesti vastu. Juba Eesti-sisene võistlus andis mulle tohutut energiat ja motivatsiooni juurde, et tegeleda edasi järgnevate väljakutsetega. Enesekindlus on paratamatult iga naise õrn koht, isegi kui ta seda enesele ei tunnista. Minuga on aga nii, et võtab ikka silma särama küll ja enesekindlus saab samuti hellitatud, kui valitakse sellisele võistlusele riiki esindama,” muigab ta.

Võistlus toimub ajavahemikus 27. september kuni 9. oktoober, mis tähendab, et Kelly saab eksootilises Mongoolias veeta lausa mitu nädalat. Teadupoolest on iludusvõistlustel väga olulisel kohal välimus ning ka Kelly tõdeb, et näiteks paar nädalat enne võistlust vaatab ta üsnagi täpselt, mida sööb. “Eelistan värsket, eriti praegusel ajal, ning kindlasti on määravaks osaks rohke sidrunivee joomine. Ma ei piira ennast, aga ma jälgin, mida suust sisse ajan. Praegusel ajal vahel luban endale mõne jäätise, kuid mõni nädal enne võistlust ei luba sedagi,” tõdeb kaunitar, kes hoiab end vormis ka spordiga. “Spordiga olen tegelenud terve elu. Väga intensiivselt korvpalli ja kergejõustikuga. Praegusel hetkel hoian end vormis jõusaali ning tervisliku toitumisega,” ütleb Kelly.

Vaata pilte Kellyst allpool olevast galeriist.

Karin Karu