FOTOD: GRETE KLEIN ON kaalust tunduvalt alla võtnud

Eesti üks armastatumaid staare, Grete Klein, on alati imekaunis välja näinud ning tema eesmärgiks on noortele tervislikku eeskuju anda - sel teemal on Grete mitmel korral ka avalikult sõna võtnud ning öelnud, et ta ei taha ühelegi neiule toitumise osas halba mõju avaldada. 


Eesti üks armastatumaid staare, Grete Klein, on alati imekaunis välja näinud ning tema eesmärgiks on noortele tervislikku eeskuju anda – sel teemal on Grete mitmel korral ka avalikult sõna võtnud ning öelnud, et ta ei taha ühelegi neiule toitumise osas halba mõju avaldada.

Hiljuti käis Grete koos oma elukaaslasega Sri Lanka saarel puhkamas ning sealt tagasi tulles postitas ta oma Instagrami kontole ka uusi fotosid, kus ta näeb lausa imehea välja. Ei saa mainimata jätta ka seda, et puhkus kuumal saarel viis Gretelt ilmselt ka paar kilo ja kinkis talle võrratu jume.

On üsnagi loogiline, et soojal maal isutab pigem lahjemate toitude järele ning pole ka imestada, et neid süües kaal lausa iseenesest kukkuma hakkab. Siis, kui enamik eestlasi sõi jõulupraadi, nautis Grete Sri Lanka eksootilisi maitseid.

Puhkuselt naasnuna postitas Grete oma Instagrami kontole foto, kus ta näeb tõepoolest puhanud ja särav välja.