FOTOD: KES ON SEE HURMUR Kristel Aaslaidi kõrval?

FOTOD: KES ON SEE HURMUR Kristel Aaslaidi kõrval?

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, keda enamus teavad menuseriaalist “Padjaklubi”, on andekas tegija ka muusikamaastikul. Oma eraelu kohta ei ole Kristel avalikkusele just palju rääkinud ning seda enam tekitab põnevust naise Instagrami foto, kus ta poseerib koos salapärase noormehega. Kellega tegu?

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, keda enamik teab menuseriaalist “Padjaklubi”, on andekas tegija ka muusikamaastikul. Oma eraelu kohta ei ole Kristel avalikkusele just palju rääkinud ning seda enam tekitab põnevust naise Instagrami foto, kus ta poseerib koos salapärase noormehega. Kellega tegu?

Selgub, et pildil on Kristel koos Hugo Martin Maasikaga – tegu noormehega, kes kuulub elektroonilist muusikat viljevasse bändi Cartoon! Ka Kristel ise on bändiga palju koostööd teinud ning nende ühine laul “Immortality” pääses ka konkursi Eesti Laul 20 parima hulka, mille finaal leiab aset Saku Suurhallis juba 5. märtsil. Algupäraselt koosneb Cartoon kolmest noormehest – Joosep Järvesaar, Ago Teppand ja Hugo Martin Maasikas.

Viimasel ajal on Kristelit nähtud aega veetmas aga hoopis koomiku Mattias Naani seltskonnas. Seda, kas paari suhe on midagi enamat kui sõprus, ei ole nad avalikult kinnitanud.

Sellel pildil on Kristel koos Mattiasega.