FOTOD: LAURI PEDAJA otsib oma korterisse uusi elanikke

Hinnatud näitleja ja juuksur Lauri Pedaja on otsustanud oma elus viia sisse muudatuse ning vahetada välja oma elukoht, milleks viimased kaks aastat on olnud stuudiokorter Kalamajas. Lauri riputas oma Facebooki lehele üles üürikuulutuse koos fotodega ning otsib inimesi, kes tema senise elukoha enda omaks sooviksid teha.

Hinnatud näitleja ja juuksur Lauri Pedaja on otsustanud oma elus viia sisse muudatuse ning vahetada välja oma elukoha, milleks viimased kaks aastat on olnud stuudiokorter Kalamajas. Lauri riputas oma Facebooki lehele üles üürikuulutuse koos fotodega ning otsib inimesi, kes tema senise elukoha enda omaks sooviksid teha.

Lauri kirjutab sotsiaalmeedias, et tal on aeg oma eluga edasi liikuda ja see tähendab ühtlasi ka seda, et tema praegune kodu jääb tühjaks. “Kui sa otsid endale kodu Kalamajas, siis see pakkumine on just sulle. Olen ise Jahu tn 12 majas elanud pea kaks aastat ja väga raske südamega kolin sealt ära. Jääb natukene kitsaks juba mulle.

Korteri üürihinnaks on 550 € + kommunaalmaksed. Maksimaalsed kommunaalid, mis ma saanud olen, on olnud 80 € (sees kõik elekter ja muu pull). Korter on ühetoaline, pea 50 ruutu ja 1,5 korruseline, magamine loft‘is.

Asukoht on megahea. Telliskivi, vanalinn ja südalinn on kiviviske kaugusel.
Naabrid on megatoredad ja sõbralikud. Tugev kogukond on tekkinud sinna. Naabrivalve tipptasemel. Kui tekib huvi ja lisaküsimusi, siis kirjuta mulle kindlasti, ära karda.

Kuulutust ja pilte näed ka Lauri Facebooki lehel siin