FOTOD: “MENDI” ANNA paljastas, kuidas ta 40 kg alla võttis

FOTOD: “MENDI” ANNA paljastas, kuidas ta 40 kg alla võttis

Aastate tagusest telesaatest “Tantsi tagumik trimmi” tuntust kogunud rõõmsameelne Anna Jankelevitš, kes laiemale avalikkusele sai tuntuks tänu politseikomöödiasarjale “Ment”, on aastaid oma kehakaaluga kimpus olnud. Anna käis Evelin Ilvese jutusaates “Evelin” rääkimas oma teekonnast, mis aitas tal 40kg alla võtta.

Aastatetagusest telesaatest “Tantsi tagumik trimmi” tuntust kogunud rõõmsameelne Anna Jankelevitš, kes laiemale avalikkusele sai tuntuks tänu politseikomöödiasarjale “Ment”, on aastaid oma kehakaaluga kimpus olnud. Anna käis Evelin Ilvese jutusaates “Evelin” rääkimas oma teekonnast, mis aitas tal 40 kg alla võtta.

Nimelt võttis Anna mõni aeg tagasi ette maovähendusoperatsiooni, mille tulemusena on ta tänaseks 40 kilogrammi kergem. Veel selle aasta jaanuaris kaalus naine 125 kilogrammi. “Enne olid kommentaarid, et “kui paks ilus naine”, nüüd lihtsalt “kena naine”,” kommenteeris Anna.

Ka naise söömisharjumused on tänaseks muutunud. “Ma söön kõike, lihtsalt väikeseid koguseid. Kui tahan kommi, söön üks või kaks, mulle ei mahu rohkem,” tõdeb ta.

Põhjus, miks Anna üldse otsustas maovähendusoperatsioonile minna, on lihtne – tervis. Oma välimuse pärast pole ta ise kunagi põdenud, kuigi tõdeb, et nüüd, mil ta on saledam, on ta iseendaga ka pisut rohkem rahul. Oma keha armastas Anna ka siis, kui ta kaalus 125 kilogrammi.

Anna jutusaates “Evelin” rääkimas oma kehakaalust ja maovähendusoperatsioonist.

Anna komöödiasarja “Ment” aegadel