FOTOD: MODELL LILIAN LÕHMUS toob BIMMi staariturule palju ägedat!

pilt: Kirill Gvozdev

Karin Karu

Juba 12. septembril leiab T1 Mall of Tallinn keskuses aset suurejooneline Buduaari ilu-ja moemöll BIMM.

Meeleolukas BIMM ühendab taaskasutuse, kodumaised väiketootjad, maaletoojad ja kaubanduskeskuse kauplused üheks suureks ostupeoks.

Teiste seas tuleb Buduaari BIMM turule müüma ka kaunis ja särav modell Lilian Lõhmus, kes paneb müüki väga suurel hulgal rõivaid ning aksessuaare. “Tulen koos kahe sõbrannaga ja kokku on meil väga hulgaliselt riideid ja aksessuaare. Oleme kõik erinevas pikkuses ja kanname erinevat suurusnumbrit, seega on meie letis valikut suhteliselt laiale publikule. Me pakume nii vähekantud kui ka kandmata jäänud siltidega asju,” kirjeldab Lilian.

Kui aga hindadest rääkida, siis mõned esemed saab kätte vaid paari euro eest, ent kallimad esemed maksavad ka kuni paarsada eurot. “Müüki toodavate asjade hulgas on nii kiirmoodi, mida anname ära väga soodsalt, kui ka kuulsate disainerite tooteid, mis on küll kallimad, kuid arvestades nende originaal-hinda poodides, siis on meil pakkuda ikka väga head diilid! Müüki tulevad näiteks Tom Fordi ja Prada käekott, Dior Homme ja Marc Jacobsi prillid, Hermes kašmiirkampsun ja valik Karen Milleni peokleite. Suurtest nimedest aga ei tasu end heidutada, kuna on väga lai valik ka Zara ja teiste soodsamate brändide tooteid!”

Lilianil endal on hetkel suurem kolimine käsil ja nii saigi otsustatud, et väga palju riideid on mõistlik sootuks maha müüa.

Vaata lisainfot Buduaari BIMM turu kohta Facebookis siin.

Allpool olevatelt fotodelt saab näha mõningaid näiteid sellest, mida Lilian müüki toob.