FOTOD: NÕIASAATE ALISA paljastas, mis elu ta tegelikult elab

Käesoleva "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" hooaja üheks tugevaimaks osalejaks peetakse kahtlemata nõid Alisat, kes on oma võimetega televaatajad korduvalt pahviks löönud ning seetõttu peetakse just seda naist ka võimalikuks saate võitjaks.

Käesoleva “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” hooaja üheks tugevaimaks osalejaks peetakse kahtlemata nõid Alisat, kes on oma võimetega televaatajad korduvalt pahviks löönud ning seetõttu peetakse just seda naist ka võimalikuks saate võitjaks.

Kuid millist elu elab Alisa väljaspool kaameraid? Alisa Verde kasutab sotsiaalmeediat üsnagi tihti ning tänu sellele on igal soovijal võimalik heita pilk peale ka tema eraelus toimuvale.

Nõia Instagrami kontol olevaid fotosid vaadates on selge, et maagia ja nõidus käivad tema eluga käsikäes igapäevaselt, kuid mitte ainult. Lisaks on Alisa näol tegu suure gurmeehuvilisega, kes armastab head toitu ning muuseas on ta taimetoitlane.

Alisa elus on ka musti hetki ning nagu naine saates tunnistas, siis ta on üritanud enesetappu ning paraku on tal keeruline suhe ka alkoholi tarbimisega. 

Alisa Instagrami kontot näed siin