FOTOD! PALJAS PORGAND pärast rinnasuurendusoperatsiooni

FOTOD! PALJAS PORGAND pärast rinnasuurendusoperatsiooni

Armastatud toidublogija Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre käis mõned nädalad tagasi, täpsemalt 7. novembril rindade suurendusoperatsioonil ning tänaseks on sellest piisavalt palju möödas, et ta saab juba kenasti iseseisvalt ringi toimetada. Esimesed tunnid ja ka päevad pärast operatsiooni olid aga üsnagi rasked.

Armastatud toidublogija Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre käis mõned nädalad tagasi, täpsemalt 7. novembril, rinnasuurendusoperatsioonil ning tänaseks on sellest piisavalt palju möödas, et ta saab juba kenasti iseseisvalt ringi toimetada. Esimesed tunnid ja ka päevad pärast operatsiooni olid aga üsnagi rasked.

Põhjusest, miks Merilin selle teekonna ette võttis, loe lähemalt siin

Täna, mil operatsioon on tehtud ja raskemad hetked möödas, tunnistab Merilin, et midagi lihtsat taastumises siiski ei olnud, ent ta on väga õnnelik, et selle teekonna ette võttis. 

Operatsioon teostati üldanesteesias ning narkoosist väljatulemist naine ei mäleta, ent kui ta ärkas, oli enesetunne üsnagi raske. “Ärgates oli tunne, nagu buss oleks end mu rindkerele parkinud. Selline surumine! Kogu ülakeha oli kange, justkui oleksin kuu aega seal voodis ülakeha liigutamata viibinud,” meenutab ta.

Järgmised paar päeva möödusid pigem voodis olles, sest ka kõige tavalisemad ja iseenesestmõistetavamad tegevused tundusid järsku täiesti mõeldamatud. “Minu jaoks oli võimatu uksi avada, voodisse pikali heita ja sealt püsti tõusta, oma käsi üles tõsta, ennast pesta, ennast riidesse panna, pudelist vett juua – see oli kaalult liiga raske,” loetleb Merilin tegevusi, mida ta esimestel päevadel pärast operatsiooni teha ei saanud. 

Pere ja heade tuttavate abiga möödusid aga päevad kenasti taastudes ning täna, mil operatsioonist on möödas enam kui kolm nädalat, tunneb Paljas Porgand ennast juba niivõrd hästi, et ta on tagasi trennilainel. “Nädal pärast oppi sain ma juba end ise riidesse, süüa teha, kergemaid asju tassida, voodis rahulikult magada ja sealt välja ka. Tundsin end poolinimesena juba! Ning umbes kümme päeva pärast oppi oli enesetunne lausa nii hea, et ma ei suutnud enam kodus kopitada. Tegin visiidi kirurgi juurde, et ta mind üle vaataks ja saaksin rohelise tule taas treenimiseks. Tulemus oli tema arvates lausa võrratu ja nii ma seadsin sammud trenni!” 

Rääkides igapäevaelust, siis nüüd saab Merilin isegi kõhuli juba olla ning valu on kadunud. Ja dekoltee on kaunis. “Olen selga proovinud ka oma eelnevaid pehmeid rinnahoidjaid ja trenni-bra‘sid. Pean tunnistama, mulle meeldib! Tõesti meeldib! Mul on nüüd “loomulikult” olemas see efekt, mida ma oma push-up rinnahoidjatega alati taga ajasin! Ja mõelda vaid, et see pole veel lõpptulemus. Nad lähevad veelgi pehmemaks, loomulikumaks ja kaunimaks. Ma ei suuda ära oodata täielikku taastumist! Olenemata üle elatud valust ja raskustest ei kahetse ma operatsiooni karvavõrdki,” tõdeb Merilin rõõmsalt.

Loe täispikka postitust Paljas Porgandi blogis siin