FOTOD! See ei ole ju Uku Suviste?

8 kommentaari
FOTOD! See ei ole ju Uku Suviste?

Täna selguvad saate “Su nägu kõlab tuttavalt” kolmanda hooaja finalistid. Seis on pingeline ja juhtuda võib kõike. Uku Suvistest saab täna loosi tahtel Prince, kelleks kehastumisse suhtub ta ise imetlusväärse pühendumisega. Kuigi kõik teavad, et Uku on suurepärane laulja, üllatab ta täna televaatajaid sedavõrd kõrge noodiga, et see võtab sõnatuks nii publiku, kohtunikud kui ka saatejuhi Mart Sanderi.

Täna selguvad saate “Su nägu kõlab tuttavalt” kolmanda hooaja finalistid. Seis on pingeline ja juhtuda võib kõike. Uku Suvistest saab täna loosi tahtel Prince, kelleks kehastumisse suhtub ta ise imetlusväärse pühendumisega. Kuigi kõik teavad, et Uku on suurepärane laulja, üllatab ta täna televaatajaid sedavõrd kõrge noodiga, et see võtab sõnatuks nii publiku, kohtunikud kui ka saatejuhi Mart Sanderi.

Tänase saate esitused on järgmised:

MARJU LÄNIK – Heidy Tamme “Võta mind lehtede varju” 
LUISA VÄRK – Tanja Mihhailova “Amazing”
KRISTEL AASLAID – Justin Timberlake “Like I Love You” 
LIIS LEMSALU – Dolly Parton “Jolene”
JAN UUSPÕLD – Eeva Talsi (Curly Strings) “Kaugel külas” 
LAURI LIIV – Georg Ots “Pali Raci laul” 
MART MÜÜRISEPP – Tina Turner “Goldeneye” 
UKU SUVISTE – Prince “The Most Beautiful Girl”

Külaliskohtunikuks on Mihkel Raud, kes esitab üllatusnumbri Kalmer Tennosaarena. Tänase saate lõpuks kogunenud punktitabeli põhjal saab selgeks, kes pääsevad “Su nägu kõlab tuttavalt“ kolmanda hooaja finaali, mille otsesaade jõuab vaatajateni 7. detsembril Saku Suurhallist.

Uku Suviste pole kunagi varem selline välja näinud