FOTOD: SEE NEIU ONGI GRETE KLEINI suurim konkurent!?

Eestis on väga vähe kuulsusi, kellel on sama palju tulihingelisi fänne, nagu blondipäisel kaunitaril Grete Kleinil. Tänu menuseriaalile "Padjaklubi" on Gretest saanud paljude noorte neidude iidol ning tema Instagrami kontol on rohkem kui 53 tuhat järgijat - see number kasvab iga päevaga.

Eestis on väga vähe kuulsusi, kellel on sama palju tulihingelisi fänne nagu blondipäisel kaunitaril Grete Kleinil. Tänu menuseriaalile “Padjaklubi” on Gretest saanud paljude noorte neiude iidol ning tema Instagrami kontol on rohkem kui 53 tuhat jälgijat – see number kasvab iga päevaga.

Loodus aga tühja kohta ei salli ning on loomulik, et varem või hiljem tekib Gretele konkurent. TV3 komöödiaseriaalist “Doktor Silva” ning kassahitist “Nullpunkt” tuntuks saanud verinoor näitleja Brigitte Susanne Hunt on välimuselt Gretega üsnagi sarnane ning ilmselt seetõttu ongi hakatud neid Eesti meedias konkurentideks pidama.

Brigitte Susanne on teadlik sellest, et teda võrreldakse Gretega ning ta ütles Naistelehele, et temast ei saa seriaaliblondiini number kaks. Ehk siis teisisõnu ei meeldi talle sugugi, et teda Grete järel teiseks seriaaliblondiiniks peetakse.

Hetkel õpib see kaunis noor naine Tartu Ülikoolis ajakirjandust ning just kirjutamist ja näitlemist peabki ta oma suurimateks kirgedeks.

Vaata pilte Brigitte Susannest allpool!