FOTOD: TV 3 JA KANAL 2 pidude parimad ja halvimad kleidid

Hiljuti leidsid Tallinnas aset kaks suurejoonelist punase vaiba pidu, kuhu olid kohale tulnud kodumaised kuulsused ning loomulikult oli suur rõhk pandud kostüümivalikule. Nimelt pidasid pidu nii TV 3 kui ka Kanal 2 ning blogija Marimell ehk Mari-Leen Albers otsustas oma blogisse mõlema peo kohta arvustuse teha.

Hiljuti leidsid Tallinnas aset kaks suurejoonelist punase vaiba pidu, kuhu olid kohale tulnud kodumaised kuulsused ning loomulikult oli suur rõhk pandud kostüümivalikule. Nimelt pidasid pidu nii TV3 kui ka Kanal 2 ning blogija Marimell ehk Mari-Leen Albers otsustas oma blogisse mõlema peo kohta arvustuse teha.

Mõlema peo kõige kehvemaks riietujaks valis Mari-Leen Koit Toome kallima Kaia Triisa, kes eelistas puhvis lõikega kleiti ning suurimad kiidusõnad läksid aga Ilumessi korraldajale Katrin Pihelale ning näitlejatar Karin Raskile.

“Prooviabielu” saatest üleöö kogu Eestis kuulsaks saanud Helen Kõpp sai samuti laita, ent näiteks Krista Lensini kostüümivalik pälvis blogija suure heakskiidu.

Vaata pilte ja arvustusi Mari-Leenu blogist siin