FOTOD! USKUMATU, KUIDAS AEG ON MÕJUTANUD kuulsate Eesti naiste ilu

Vahel tundub justkui mõned naised lihtsalt ei vananegi või vähemalt ei mõju aastad neile nii nagu teistele ja energiat on neil samuti rohkem - ruumi astudes mõjuvad need imelised naised lausa elektriliselt. Mida aeg edasi, seda säravamaks ja kaunimaks nad muutuvad - just nagu hea vein ...

Vahel tundub, justkui mõned naised lihtsalt ei vananegi või vähemalt ei mõju aastad neile nii nagu teistele ja energiat on neil samuti rohkem – ruumi astudes mõjuvad need imelised naised lausa elektriliselt. Mida aeg edasi, seda säravamaks ja kaunimaks nad muutuvad – just nagu hea vein…

Ka Eesti kuulsuste seas leidub naisi, kelle fotosid vaadates saab tõepoolest öelda, et nad muutuvad ajaga üha kaunimaks! Selliseid naisi on meie pisikeses Eestis palju ning allpool toome välja kolm neist. 

Merle Palmiste

Imeliselt andekas näitlejatar, kelle ilu on silmipimestav ning lisaks välimusele on sellele naisele antud ka kuraasi! Ta on enesekindel, julge, naiselik ja mis seal salata – lausa võrratu. Merle näol on tegu üdini naiseliku naisega ehk teisisõnu Naine suure algustähega.

Beatrice

Restoraniäriga seotud Beatrice näeb lihtsalt võrratu välja – kusjuures tegu on kahekordse vanaemaga, ent välimuse poolest võiks ta südamerahus veel mitu aastat moelavadel kõndida – ei tasu unustada, et tegu on ju endise modelliga. 

Anu Saagim

Legendaarne Anu ei vaja pikalt tutvustamist, sest teda teavad kõik ja seda isegi meie naaberriigis Soomes. Anu särav isiksus ja erakordne oskus oma tugevaid külgi rõhutada on temast teinud ajatu iluikooni – on ju Anult lausa mitukümmend aastat ilunippe küsitud ja ilmselt küsitakse ka kümne aasta pärast.

Allpool olevad fotod on tehtud erinevatel aastatel ning Anu näeb jätkuvalt vapustav välja!

Pildid: Peeter Langovits, erakogu, Buduaar.ee, elu24

 

Toimetas: Karin Karu