FÜÜSILISE VIGASTUSEGA Helen Adamson sai kontrolörilt valusa hoobi

FÜÜSILISE VIGASTUSEGA Helen Adamson sai kontrolörilt valusa hoobi

Eelmisel nädalal juhtus lauljatar Helen Adamsoniga kurb intsident, mille tulemusena vigastas ta meniskit ning sellest tulenevalt peab ta nüüd mõnda aega karkudel veetma. Täna käis Helen haiglas ortopeedi vastuvõtul ning sealt lahkudes ootas teda ees tõeliselt valus hoop AS Ühisteenused kontrolörilt.

Nimelt kirjutab Helen oma Facebooki lehel, et haiglasse minnes parkis ta oma auto ilma vastava loata invaliidi kohale, sest pikema maa kõndimine on tema jaoks antud hetkel väga raske. Haiglast välja tulles oli kontrolör Helenile aga trahvi teinud ning teda ei huvitanud absoluutselt ka asjaolu, et Helen tõepoolest peab karkudel käima. 

“Käisin täna haiglas ortopeedi vastuvõtul. Parkisin oma auto ilma vastava loata invaliidi kohale, sest hetkel on mul karkudega isegi lühema maa kõndimine vaevaline. Põhjuseks see, et mu põlv valutab kui olen püsti ning karkudega kõndimine on nii raske, et ma puhkan iga 10 meetri tagant. 

Käsi südamel ma ei ole mitte kunagi varem inva kohale autot parkinud, täna oli esimene kord ja seda puhtalt tervise tõttu. Ma tunnen, et ma ei käitunud valesti, hoolimata sellest, et mul vastav parkimisluba puudus.

Vastuvõtult tagasi tulles kirjutas AS Ühisteenused kontrolör mulle siiski trahvi. Ma oleksin selle trahvi ilma hädakisata vastu võtnud, aga kui kontrolör ütleb mulle sellise lause, et ma näen küll, et te kõnnite karkudega, aga teil pole inva märki ja lisaks näitab sõrmega umbes 50m eemal asuva parkla poole, et see parkla on peaaegu sama lähedal. 

Kui mu jalad oleksid terved, läbiksin selle maa suurima rõõmuga, hetkel kui iga samm on valus ja ebamugav, võttis tema kommentaar mind sõnatuks. Mul tõesti tekkis sellise käitumise peale küsimus, et kas ebainimlik suhtumine on üks nende tööülesannetest?”