GALERII! BUDUAAR FN: kaunis õhtu Cher Ami restoranis 11.02

8 kommentaari
GALERII! BUDUAAR FN: kaunis õhtu Cher Ami restoranis 11.02

11.02 toimus Keila-Joa Shloss Fall lossis ja restoranis Cher Ami moeüritustesari Buduaar Fashion Night, kuhu olid oodatud kõik moe, hea toidu ja meeldiva seltskonna austajad.

11.02 toimus Keila-Joa Schloss Fall lossis ja restoranis Cher Ami moeüritustesari Buduaar Fashion Night, kuhu olid oodatud kõik moe, hea toidu ja meeldiva seltskonna austajad.

Lossis võttis oodatud külalised vastu kaunis õhtujuht Kati Toots. Enne ürituse algust sai tutvuda lossiga ning tervitusjooki pakkus Vana Tallinn Ice Cream kooreliköör. Peagi saabuva sõbrapäeva tähistamiseks sai nautida Morgan’i uut kevadkollektsiooni ning Debenhams kaubamaja seksikat pesu-show‘d Invidia Agentuuri modellide seljas, kelle meik oli tehtud Prantsuse ökokosmeetika Avril toodetega. Maitsemeeli hellitas ülimaitsev kolmekäiguline õhtusöök ning meelt lahutas lõbus Merle Palmiste monoteatritükk “Kuidas dresseerida meest”. 

Prantsuse ja tsaariaegse Vene köögi mõjutustega restoran Cher Ami peakoka Allar Oeselg’i poolt oli selle romantilise õhtu tarbeks loodud erimenüü, mille juurde kuulus maitsev tervitusjook – Vana Tallinn Ice Cream kooreliköör.

Eelroana pakutud kaheksajalasalat meloni ja rukolaga oli niivõrd hõrk, et paljud külalised andsid tagasidet, et see on siiani nende elu parim kaheksajala maitseelamus. Pearoogade valikus oli peakokk Allar Oeselg’ile omaselt suurepäraste kastmete ja maitsekooslustega Skrey tursafilee röstitud lillkapsa, porru ja krabikastmega või mustsõstrane pardifilee pardimaksa, pirni ja röstitud porgandi-kukeseenekreemiga. Desserdina pakuti crème brûlée‘d Madagaskari vanilli ja vaarikatega. 

Õhtu lõpetuseks sõidutas buss kallid külalised taas koju.

Vaata õhtu galeriid allpool ning samuti soovitame võtta ette külaskäik Keila-Joale koos oma kallitega!