GALERII! Kevadine Buduaari turg lõi Tartu Kaubamaja särama

Laupäeval, 14. aprillil toimus Tartu Kaubamajas kevadine Buduaari turg Deluxe. Ostupidu oli uuenenud kontseptsiooniga ja keskendus eelkõige kvaliteedile ning kandis seetõttu lisaks kvaliteedimärki Deluxe.

Turu ajaks vallutasime kaubamaja kõik kolm korrust ning leida võis palju põnevat nii eraisikutelt kui ka firmadelt: uusi omanikke ootavaid riidehilpe, jalanõusid ja aksessuaare, käsitööehteid, lastekaupa ja gurmeepalasid toidulauale. Kohal olid erinevad firmad oma superpakkumistega ja Eesti disainerid oma moeloominguga.

Turul kostitas külalisi Somersby Orchard Selection siidriga ning mugavaim ja kiireim pakifirma Itella SmartPOST loosis välja kingitusi. Kevadiselt rõõmsa meeleolu eest hoolitses klubi Vabank.

Staariturul olid kohal alati sarmikad Kertu Jukkum, Merlyn Uusküla, Allan Roosileht, Deana Noop jpt. Legendaarset raadiohäält Allanit tuli toetama Tartu Kaubamajja ka tema igahommikune kaassaatejuht Pille Minev. Tuntud nimede kõrval hoidsid laval tuju üleval Shaté Tantsukool ja JJ-Street tantsijad.

Rahva pani liikuma Fitlife mehine tantsutreener, näidates ostupeolistele suvist vormi toetavat trennikava.

Selle kevade parimaid palasid näitas moelooja Diana Kurves ja Bliss Design Bodysuits tutvustas oma naiselikke ja seksikaid body‘sid, lisades Buduaari LIVE turule ekstra Deluxe meeleolu. Modellidena astusid üles kaunitarid JJ-Street tantsukoolist.
Lasteriiete brändi Väike Barbara esitlesid Kids Edition Agency väikesed modellid.

Ka noored ei jäänud ostupeolt kõrvale, sest ajakiri Buduaar TEEN organiseeris lugejatele meigivõistluse, mille käigus krooniti meikimiskunsti tšempion ja kus auhinnad pani välja essence cosmetics.

Tuju hoidis üleval eriti stiilne päevajuht Ženja Fokin. Vaata galeriist, mis Ženjal seekord seljas oli!