GALERII: KOLMANDA SILMA FESTIVAL soosis maagilist atmosfääri!

GALERII: KOLMANDA SILMA FESTIVAL soosis maagilist atmosfääri!

26.-27. oktoobril kogunesid Tallinna Lauluväljakule kõik alternatiivravi- ja maagiahuvilised, sest aset leidis järjekorras teine Kolmanda Silma Festival. Alternatiivse maailmakäsitluse suursündmus kandis endas mõtet, et kõik maailmas on omavahel seotud, isegi siis, kui me kõigest teadlikud pole või kõigesse ei usu. Festivali avas ja lõpetas “Selgeltnägijate tuleproovi” fenomen Evald Piirisild. Päeva juhtis armastatud laulja ja helirändur Lea Dali Lion.

Kahel päeval sai kuulata kümneid põnevaid loenguid, osaleda erinevates töötubades ning osta esoteerika- ja tervisekaupa. Kolmanda Silma Festivali eesmärk oli tuua kahe päeva jooksul paljude inimesteni väga erinevaid teadmisi ja kogemusi, panna kaasa mõtlema ja ära tundma seda kanalit, meetodit või vahendit, mis ta hingele, kehale ja vaimule kõige enam meeldib.

Kõik festivalil esinejad on oma ala tunnustatud tegijad, kelle personaalne vastuvõtt või loengu külastamine võib maksta kordades rohkem kui kahepäevane rikkaliku programmiga festivalipilet, seega oli festivali külastus igati kasulik. 

Tõeliseks fenomeniks osutusid “Selgeltnägijate tuleproovi” osalised, kes peale esinemisi veetsid tunde, et kuulata järjekorda kogunenud rahva muresid ning rõõme. Teiste seas astusid reedel üles ravitseja Rutt Reits, Hing Fekeli ehk Cerli Sarv, Heli Ayera ning parapsühholoog ja tunnetaja Rein Järvi. Tõeliseks hitiks osutusid Evald Piirisilla šamaanirännakud, millele korraldati lisaseansid.

Kui reede tiirles ümber maagia, siis laupäev kuulus alternatiivravile. Hüpnotisöörid Maris ja Siim rääkisid sellest, kuidas ülemõtlemisest vabandeda. Suureks hitiks kujunes ka geobioloog Kalju Paldis, kes jutustas sellest, kuidas osad meist lahkunutena jäävad siia maailma eksisteerima vaimukehaga. Lisaks peitis festival endas palju töötubasid, konsultatsioone ning suurt esoteerikalaata ja terviseturgu, kust leidis palju erinevaid pakkumisi väekividest ravimtaimede ja tarkade raamatuteni.

Lisaks sai soovi korral kogeda erinevaid rituaale ja ravimeetodeid ning küsida personaalset nõu nii astroloogide, terapeutide, hüpnotisööride, tarokaartide panijate kui ravitsejate käest.