GETTER JAANI AVALDAS, kui mitu beebiasja ta juba ostnud on

Täna hommikul tutvustas Getter Jaani Star Fmi Hommikuprogrammis oma uut singlit “Võta mul käest”. Lisaks uue loo kuulamisele räägiti veel rasedusaegsetest “rõõmudest” ning sellest, et Jimmy Fallon oma saates Getteri loo järgi tantsis.

Getter on enda sõnul siiani täiesti ebanormaalselt rahulik rase olnud ega pole lapsele veel ühtegi beebiasja ostnud. Ka pole vanaemad veel riideid kokku ostma hakanud. Samuti lähevad Getterile veel tavalised riided selga, vahest tuleb ainult pükstel ülemine nööp lahti teha.

Sellest, et USAs ülipopulaarne saatejuht Jimmy Fallon tema lugu “Rockefeller Street” oma saates mängis ja selle järgi tantsis, kuulis Getter bussis olles.

“Bussis sõites vaatasin, et üks fänn oli minuga seda linki jaganud ja sellel hetkel ma oleks nii väga tahtnud ise ka enda nägu näha, mul vist jäi hing kinni” räägib Getter. „Seda ei juhtu iga päev, kui Jimmy Fallon sinu loo järgi tantsib!“ lisab ta.

Pille küsimusele, kas Getter veel esineb või pühendub ainult emakssaamisele, vastas Getter, et ta plaanib kindlasti esineda, kui ta ennast hästi tunneb ja kui tal energiat jagub. Allan lubas hea meelega ühiste kontserttuuride ajal Getteri esinemise ajal lava taga last hoida. “Mul on laste kasvatamise alal pikaajaline kogemus. Tuleb lihtsalt pidevalt kõigutada!” lisas ta.

Täispikka intervjuud Getter Jaaniga saad kuulata siit