GETTER JAANI paljastas, kuidas trennis käimine teda mõjutanud on

Armastatud lauljatar Getter Jaani võttis selle aasta maikuu teisel poolel vastu raske väljakutse, milleks on projekt "Kolme kuuga bikiinivormi". Treener Marek Kalmuse käe all pandi Getterile paika korralik treeningkava ning tänaseks on lauljatar seda järginud juba ligikaudu kolm kuud, mis tähendab, et projekt saabki peagi läbi.

Armastatud lauljatar Getter Jaani võttis selle aasta maikuu teisel poolel vastu raske väljakutse, milleks on projekt “Kolme kuuga bikiinivormi”. Treener Marek Kalmuse käe all pandi Getterile paika korralik treeningkava ning tänaseks on lauljatar seda järginud juba ligikaudu kolm kuud, mis tähendab, et projekt saabki peagi läbi.

Getter on vaatamata kuumale suvele kõik need kuud edukalt trennilainel olnud ning hiljuti postitas ta oma Instagrami story‘sse klõpsud koos kommentaaridega, mis on loomulikult seotud just trenni tegemisega.

Nimelt tõdeb Getter, et trennis käimine mõjub talle ülimalt positiivselt. “Trenn tehtud! Tunne võrratu!” ning “Tänu trennidele on energiat palju rohkem terveks päevaks,” on kommentaarid, mis võiksid kahtlemata motiveerida teisigi end käsile võtma.