GETTER JAANI tegi läbi silmatorkava stiilimuudatuse

GETTER JAANI tegi läbi silmatorkava stiilimuudatuse

Armastatud lauljatar Getter Jaani külastas Kultuurikatlas aset leidnud glamuurset moesündmust, Tallinn Fashion Weeki, kuhu olid kohale tulnud kõige suuremad moegurmaanid üle kogu Eesti. Just nii nagu igal hooajal jõuavad moelavadele uued kuumad trendid, otsustas ka Getter sel hooajal oma garderoobis muudatuse sisse viia.

Armastatud lauljatar Getter Jaani külastas Kultuurikatlas aset leidnud glamuurset moesündmust, Tallinn Fashion Weeki, kuhu olid kohale tulnud kõige suuremad moegurmaanid üle kogu Eesti. Just nii, nagu igal hooajal jõuavad moelavadele uued kuumad trendid, otsustas ka Getter sel hooajal oma garderoobis muudatuse sisse viia.

Getter rääkis “Seitsmestele uudistele”, et üheks tema suureks lemmikuks on alati olnud must värvitoon ning ajatu must mantel ja nahktagi on aastaid teda igal sügisel külma eest kaitsnud, ent nüüd tundis ta viimaks, et vajab muutust. “Sel sügisel ma mõtlesin, et tahaks rohkem pastelseid toone enda peal näha ja selle sügise ostuks oligi pastelsetes toonides sügismantel,” tõdeb lauljatar, et kuigi must on klassika, siis sel hooajal võib teda näha hoopis heledamates värvitoonides.

Millise muudatuse sina oma garderoobis sel sügisel ette võtsid?