GRETE KLEIN PALJASTAS politsei silme all oma kehavõlud

"Padjaklubi" tüdrukute elu on kõike muud, kui igav ning suurimate intriigide keskmes on endiselt Grete Kleini tegelaskuju Laura, kellel tuleb meestega pidevalt uusi seiklusi ette. Kui mõni aeg tagasi näitas Laura oma võrgutamise kunsti professori peal, siis sel korral pani naine oma oskused proovile politseiametniku peal.

“Padjaklubi” tüdrukute elu on kõike muud kui igav ning suurimate intriigide keskmes on endiselt Grete Kleini tegelaskuju Laura, kellel tuleb meestega pidevalt uusi seiklusi ette. Kui mõni aeg tagasi näitas Laura oma võrgutamise kunsti professori peal, siis sel korral pani naine oma oskused proovile politseiametniku peal.

Nimelt süüdistab politsei “Padjaklubi” tüdrukuid võõra elamispinna hõivamises ning astub tuppa just sel hetkel, mil neiud pesuväel voodis on. Kui Miša jookseb toast politsei saabudes kohe välja, siis Laura seda ei tee, vaid otsustab, et ta peab ennast kiiremas korras ilusaks tegema. 

Noor politseinik seisab süütu pilguga voodi kõrval, kui Laura poolpaljalt oma kehavõlusid tema silme all paljastada otsustab ning seda muidugi kindlal eesmärgil -, et ajada vaene ametnik segadusse ja ta ära võrgutada.

Seda, kuidas Grete võrgutamise kunst toimib, vaata allpool olevast videoklipist.