HÄÄLETA KERTU JUKKUM ekstreemsele Fjällräven Polar matkale

6 kommentaari
HÄÄLETA KERTU JUKKUM ekstreemsele Fjällräven Polar matkale

Tuntud tervisesportlane ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum armastab väga sporti teha ning taaskord on ta leidnud endale uue väljakutse, mis on senistest ehk isegi kõige ekstreemsem. Nimelt tahab Kertu pääseda ekstreemsele Fjällräven Polar ekspeditsioonile ning selleks on tal vaja sinu abi.

Tuntud tervisesportlane ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum armastab väga sporti teha ning taas kord on ta leidnud endale uue väljakutse, mis on senistest ehk isegi kõige ekstreemsem. Nimelt tahab Kertu pääseda ekstreemsele Fjällräven Polar ekspeditsioonile ning selleks on tal vaja sinu abi.

Fjällräven Polar ekspeditsioonile pääsevad vaid õnnelikud väljavalitud, kes saavad kõige rohkem lugejate hääli. Soovijaid on erinevatest riikidest üle kogu maailma ning Kertu on enda teada ainus eestlane, kes soovib seda imelist ja teisalt ka ääretult rasket kogemust tunda saada. 

“Sisenesin võistlusele päev enne konkursi lõppu ja võistlen suurte riikidega, et pääseda ekstreemsele Fjällräven Polar ekspeditsioonile, aga imesid sünnib vahel. Seega, kui see ei tee sulle tüli, siis palun aita mind hullumeelselt ägedale 300-kilomeetrisele kelgukoerte rännakule Norrasse. Ja ma luban, et toon kaasa imelist video- ja pildimaterjali,” lubab Kertu, et kui tal õnnestub ekspeditsioonile pääseda, siis kajastab ta seda kindlasti, et jagada oma elamust ka teistega.

Anna oma hääl Kertule FB kontoga sisse logides siin