Reklaam sulgub sekundi pärast

HÄMMASTAV, MIDA välismaise “Vallalise kaunitari” konsultant Brigitte Susanne Hundi kohta teatas

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Saabuval telesügisel sulatab TV3 vaatajate südamed telesarja „Vallaline kaunitar“ armastuse lugu, kus abikaasat asub otsima särav Brigitte Susanne Hunt.

Sarja võtetele saabunud konsultandil jagub Eesti printsessi kohta vaid kiidusõnu.

„Vallalise kaunitari“ maailmakuulsa formaadi (The Bachelorette) Warner Bros International Television Production konsultant Anne Cornell on kiitusega helde. „Brigitte on väga kaunis naine ja läbi aegade üks imelisemaid vallalisi kaunitare,“ kinnitab Cornell, kes on sarjade valmimise juures olnud paljudes erinevates riikides üle maailma. Anne Cornell tunnustab ka Eesti teletiimi produktsioonifirmast RUUT ning märgib, et ootab sarja tõeliselt suure elevuse ja huviga.

„Vallalise kaunitari“ võtted kaunis Vihula mõisas on alanud suurepäraselt ning Brigitte Susanne tunneb tema südant võita soovivate noormeeste üle vaid heameelt: „Siin on väga palju neid, kes on julged, heasüdamlikud, hea huumoriga, viisakad, kenad, hea parfüümiga – täpselt need mehed, kellega ma sobiksin!“ kommenteerib särav vallaline kaunitar.

Juba täna õhtul on TV3 „Suvistes Seitsmestes“ reporter Karmen Karuse eksklusiivne lugu otse „Vallalise kaunitari“ võtetelt.