HÄMMASTAV MUUTUS: KRISTEL AASLAID, oled see tõesti sina?

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile "Padjaklubi", on oma välimuse osas viimasel ajal teinud läbi üsnagi mitu muudatust ning tuleb tõdeda, et talle sobib tõepoolest kõik. Selge on ka see, et Kristel on päris elus palju naiselikum kui tema tegelaskuju Miša.

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile “Padjaklubi”, on oma välimuse osas viimasel ajal teinud läbi üsnagi mitu muudatust ning tuleb tõdeda, et talle sobib tõepoolest kõik. Selge on ka see, et Kristel on päris elus palju naiselikum kui tema tegelaskuju Miša.

Muusik Silver Laas postitas hiljuti oma Instagrami kontole hämmastavalt rabava foto, kus ta poseerib koos Kristeliga ning tuleb tõdeda, et sellel fotol kuulub kogu tähelepanu just Kristelile. Kaunis meik, soeng, kleit, aksessuaarid – kõik on viimse detailini paigas ja Kristel näeb lummavalt kaunis välja.

Kristeli näol on tegu igati enesekindla ja tugeva naisega, kes ei karda ka ilma meigita toast lahkuda ning tunneb end mugavalt ka lohvakates dressides, ent sellest hoolimata on temas peidus ka väike nii-öelda tibilik soon.

Vaata imekaunist pilti siin