Reklaam sulgub sekundi pärast

HEA VALIK! NEED ON SANDRA VABARNA lemmikud

Mis võiks olla inspireerivam kui kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. Oma lemmikuid jagas ansambli Trad.Attack! torupillimängija Sandra Vabarna.

 

Põhjaka. Kindel peatuspaik, kui sõidame Tartu ja Tallinna vahet. Hingega tehtud koht ja väga kvaliteetne kodumaine tooraine, suurepärane kohv. Tunned kohe, kuidas keha täitub hea energiaga.

Viljandi pärimusmuusikafestival. See on üks põhjus, miks ma mängin muusikat ja miks ma olen armunud pärimusmuusikasse ja torupilli. Esimesel festivalil käisin juba 12aastaselt ja siiani ei ole ükski aasta vahele jäänud. Olles reisinud ja näinud väga palju erinevaid festivale, võin öelda, et see on üks kvaliteetsemaid ning suurepärase energia ja publikuga festivale.

Setomaa. Juured, kodu, Jalmar, heas mõttes hullud inimesed, kokkuhoidmine, kukeseened, teine kodu, puhkus, moosikook.

Lõunauinakud koos oma kassiga. Ma armastan päeval magada ja juba lasteaias meeldisid mulle lõunauinakud. See teeb päevale justkui restart’i ja võtab kogu stressi maha. Eriti mõnus on siis, kui on aega, ei pea kiirustama ja kass tuleb kaissu.

Kohvik Roheline Viljandis. Parimad saiakesed, Viljandi romantiline melu, lai valik ökotooteid. 

Kevad. Aeg, kui kõik jälle ärkab ja õues on tunda värskust. See annab energiat ja motivatsiooni uuteks tegemisteks ja uuteks algusteks.

Westworld. Olin mitmest kohast juba soovituse saanud seda seriaali vaadata. Kui lõpuks kätte võtsin, siis vaatasin ära terve hooaja mõne päevaga. Täiesti uus tase seriaalide tegemises. 

MÄRSS. Üks väga andekas ja äge naine teeb Tallinnas seljakotte käsitööna. Olin juba ammu plaaninud osta, aga poodidest oli otsas. Tellisin siis eratellimusena. Ma olen suur Eesti disaini fänn ja suurima heameelega toetan kohalikke ettevõtjaid. 

Šokolaadi-fondant. Tume soe šokolaad. Polegi vist paremat tahta.

Varahommikud. Siis on aega enda jaoks. Kui ärkad mõned tunnid varem, näiteks kell kuus, siis jõuad nii palju enne ära teha, kui teised ärkavad ja kogu kiire päeva vooluga kaasa lähed. Mul on neid hommikuid iseendale väga vaja. Siis ma teen tavaliselt joogat, reikit, jooksen, vastan meilidele.

ETV. Ainult üks sõna – kvaliteet.


Ilmunud ajakirjas Buduaar