HELEN ADAMSONI elus sai alguse paljutähenduslik periood

Helen Adamson

Buduaar

Lauljatar ja suunamudija Helen Adamson on otsustanud oma ellu midagi palju sügavamat tuua.

Kaunitar ei salga sugugi asjaolu, et ta on aastaid erinevates teraapiates käinud – sellega seoses astus naine nüüd aga järgmise sammu.

Nimelt läks Helen Pereteraapia Kooli, et õppida pereterapeudiks. “Ma olen kokku käinud erinevates teraapiates ligemale 10 aastat. Esmalt erinevate psühholoogide juures individuaalteraapias ja viimased pool aastat pereteraapias pereterapeudi juures. See ei tähenda, et ma käiksin teraapias oma perega, vaid ma tegelen perekonna mustrite mõistmise ja lahti mõtestamisega. Kuidas need minu elu ja funktsioneerimist mõjutavad,” tõdeb ta.

Nüüd käib Helen ka ise koolis, et pereterapeudiks õppida. “Mul ei ole õrna aimugi, kas ma kunagi terapeudina tegutsema hakkan, aga teen seda enda jaoks. Ma vajan struktureeritud ja väga detailset teemasse süübimist, sest mind lihtsalt nii väga huvitab alateadvuse ja inimkäitumise mõistmine. Miks ma olen selline nagu ma olen, kuidas saan muuta seda, mida muuta soovin, kuidas saan välja astuda mustritest, mis põlvest põlve end suguvõsas kordavad,” põhjendab Helen oma otsust.

https://www.instagram.com/p/CBdmX6lh7Tu/