HELEN ADAMSONI elus sai alguse paljutähenduslik periood

2 kommentaari
HELEN ADAMSONI elus sai alguse paljutähenduslik periood
Helen Adamson

Lauljatar ja suunamudija Helen Adamson on otsustanud oma ellu midagi palju sügavamat tuua.

Kaunitar ei salga sugugi asjaolu, et ta on aastaid erinevates teraapiates käinud – sellega seoses astus naine nüüd aga järgmise sammu.

Nimelt läks Helen Pereteraapia Kooli, et õppida pereterapeudiks. “Ma olen kokku käinud erinevates teraapiates ligemale 10 aastat. Esmalt erinevate psühholoogide juures individuaalteraapias ja viimased pool aastat pereteraapias pereterapeudi juures. See ei tähenda, et ma käiksin teraapias oma perega, vaid ma tegelen perekonna mustrite mõistmise ja lahti mõtestamisega. Kuidas need minu elu ja funktsioneerimist mõjutavad,” tõdeb ta.

Nüüd käib Helen ka ise koolis, et pereterapeudiks õppida. “Mul ei ole õrna aimugi, kas ma kunagi terapeudina tegutsema hakkan, aga teen seda enda jaoks. Ma vajan struktureeritud ja väga detailset teemasse süübimist, sest mind lihtsalt nii väga huvitab alateadvuse ja inimkäitumise mõistmine. Miks ma olen selline nagu ma olen, kuidas saan muuta seda, mida muuta soovin, kuidas saan välja astuda mustritest, mis põlvest põlve end suguvõsas kordavad,” põhjendab Helen oma otsust.

View this post on Instagram

💥⁠⁠VASTUSTE LEIDMINE💥⁠ ⁠⁠ ⁠ Ma olen kokku käinud erinevates teraapiates ligemale 10 aastat. Esmalt erinevate psühholoogide juures individuaalteraapias ja viimased pool aastat pereteraapias pereterapeudi juures. See ei tähenda, et ma käiksin teraapias oma perega, vaid ma tegelen perekonna mustrite mõistmise ja lahti mõtestamisega. Kuidas need minu elu ja funktsioneerimist mõjutavad. ⁠ ☆⁠ Ja nüüd, käin ma ka ise Pereteraapia Koolis, õppimas pereterapeudiks. Mul ei ole õrna aimugi, kas ma kunagi terapeudina tegutsema hakkan, aga teen seda enda jaoks. Ma vajan struktureeritud ja väga detailset teemasse süübimist, sest mind lihtsalt nii väga huvitab alateadvuse ja inimkäitumise mõistmine. Miks ma olen selline nagu ma olen, kuidas saan muuta seda, mida muuta soovin, kuidas saan välja astuda mustritest, mis põlvest põlve end suguvõsas kordavad jne. ⁠ ☆⁠ Ja mida sügavamale ma teraapia maailma lähen, seda enam vaevan ma pead selle üle, et miks on seesugused teadmised ainult väikese ringi entusiastide ja professionaalide pärusmaa. Need teadmised on muutnud mu elu nii lihtsaks ja arusaadavaks, et varsti võiksin ma vabalt selgeltnägijat mängima hakata, sest psühholoogia abil on võimalik inimesi hoobilt lugeda, läbi näha maskidest, mõista käitumist, suhteid, otsuseid jne. ⁠ ☆⁠ Minu jaoks on maailm muutunud segasest lihtsaks ja mul on tõesti kahju, et enamike inimesteni ei jõua need teadmised kunagi. Muidugi ma mõistan, et inimestel ongi erinevad saatused ja soovid. Kuid ma loodan, et ehk saan ma anda omalt poolt panuse, et vähemalt need, kes mõista soovivad, teaksid, kust vastuseid leida.⁠ ☆⁠ Minu jaoks oli kõige keerulisem, et ma nii väga tahtsin ellu selgust, otsisin igalt poolt abi ja lihtsalt ei saanud aru, mis on see koht kust ma vastused leiaksin. Võttis aastaid eneseotsinguid, enne, kui mõistsin, et elu pole üldse nii keeruline nagu mulle tundus. Ja vastused minu küsimustele on lihtsad ja universaalsed, sest inimesed ja perekondade süsteemid toimivad samamoodi. Peab vaid olema julgust vaadata, et elada elu, mis tõesti õnnelikuks teeb!

A post shared by H E L E N A D A M S O N (@helenadamson) on

Sarnased artiklid