Helen Adamsonil on naiselik nõrkus: punased huulepulgad

Helen Adamsonil on naiselik nõrkus: punased huulepulgad

Lauljatar Helen Adamson on silmatorkavalt kaunis noor naine, kellele ilmselt iga teine mees tänaval järele vaatab. Vaadates fotosid Helenist, torkab alati silma perfektselt joonistatud punane huulemeik, seega pole ka mingi ime, et just huulepulkade vastu on Helenil suur nõrkus.  Buduaar uuris Heleni käest, mille järgi tema endale poes huulepulka valib, kui suuri summasid ta nende eest välja käib ning mitu huulepulka tal aastas õigupoolest üldse kulub?

Lauljatar Helen Adamson on silmatorkavalt kaunis noor naine, kellele ilmselt iga teine mees tänaval järele vaatab. Vaadates fotosid Helenist, torkab alati silma perfektselt joonistatud punane huulemeik, seega pole ka mingi ime, et just huulepulkade vastu on Helenil suur nõrkus.

Buduaar uuris Heleni käest, mille järgi tema endale poes huulepulka valib, kui suuri summasid ta nende eest välja käib ning mitu huulepulka tal aastas õigupoolest üldse kulub?

Heleni lemmikuteks on eelkõige punast tooni huulepulgad. “Punane huulepulk peab mul alati olema – hetkel kasutan Itaaliast ostetud brändi Wjcon Glamour Lipstick huulepulka, punakas-oranži tooniga. Kuid pikka aega oli minu suureks lemmikuks Koreast ostetud Tony Moly Tint Crayon huulepulk, mida ma ei ole suutnud Eestist leida.”

Uurime, mitu huulepulka Helenil aastas umbes kulub? “Üks huulepulk kestab mul kindlasti vähemalt aasta, sest mul on alati kasutusel mitu erinevat huulepulka – sõltuvalt aastaajast meeldib mulle erinevaid toone kanda. Näiteks üks YSL korall roosat tooni huulepulk oli mul lausa 3 aastat ning lõpuks ma ei julgenud seda enam kasutada, sest kartsin, et ta on ehk vanaks läinud. Tegu oli tooniga, mida armastasin enim just kevade saabudes ja suvel –  soojade ilmadega kannangi pigem soojemaid ja heledamaid toone. Sügise saabudes hakkas mulle meeldima tumedam punane, näiteks hetkel kasutangi Bourjois Rouge Edition tumedat punast,” räägib Helen.

Huulepulkade valik on poodides väga suur ning hinnadki on seinast seina. Helen kuulab siinkohal on sisetunnet ning ostab huulepulga selle järgi, mida hetke emotsioon ütleb. “Kusjuures mitu korda on läinud nii, et just need huulepulgad, mis ma olen ostnud sisetunnet kuulates, on hiljem lemmikuteks kujunenud. Kindlasti peab see toon mind nii-öelda kõnetama, see peab mulle meeldima. Vahel arvestan ka selle järgi, mida keegi mulle soovitanud on, mida müüjad räägivad selle püsivusest jne,” tõdeb Helen.

Vaatamata sellele, et Helenil on huulepulkade vastu suur nõrkus, täiendab ta oma kollektsiooni üsnagi tagasihoidlikult. “Ostan endale aastas umbes üks või kaks erinevat huulepulka.”

Kui palju on Helen nõus maksma korraliku ja kvaliteetse huulepulga eest? “Minu jaoks on lagi umbes 30 eurot ja kui ma juba nii palju maksan, siis peab tegu olema väga hea tootega, mida ma tean ja tunnen. Suvalise huulepulga eest ma sellist summat välja ei käi ja üle 30 euro maksta oleks minu jaoks juba ülemaksmine, sest ma ei usu, et soodsamas hinnaklassis poleks mõnda sama head toodet,” nendib Helen.

Allpool olevatel fotodel kannab Helen oma lemmikhuulepulkasid: Tony Moly Tint Crayon ja Wjcon Glamour Lipstick!

Fotode autorid: Jake Farra, Jan-Joonas Kimmel ja Ardo Kaljuvee

Karin Karu