HELEN KÕPP PALJASTAS suure saladuse, mida ta seni kiivalt varjanud on

erakogu

Buduaar

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp tunnistab oma blogis, et tal on suur saladus, mida ta seni kiivalt varjanud on. Nimelt on ta kartnud, et selle avaldamine näitaks teda meeleheitliku naisena.

Helen tunnistab blogis, et tal oli noorest saadik oma elust ilus plaan valmis tehtud – leida endale esimene armastus, kellega eluks ajaks kokku jääda ja pere luua.

“Ja ma kohtasingi samade soovidega meest täpselt sel ajal oma elus, kui mu perekonnaloomise unistus kõige tugevam oli. Juhuu! Aga siin on üks väga suur aga… See oli mu eluplaan A. Kui aga aastad järjest kindlameelselt jooksid ning see plaan tundus mitte algavat, suurenes ka meeleheide järjest enam. Tagasivaadates saab öelda, et mu elu on olnud üks suur plaan B. Mina loll olin truu nagu saksa lambakoer, istusin niutsudes kodus oma kaaslast oodates. Ja noh – puhta loll ka. Lasin end petta ja kärbseid pähe ajada. Ja see kõik mindfuckis mu ajusid,” kirjutas Helen.

Iga uue suhtega lootis ta, et see ongi elu armastus, aga paraku pidi ta ikka ja jälle pettuma. Kui Helen oli lõpuks leppinud faktiga, et ta jääbki üksinda, siis leidis ta ühtäkki end oma unistuste suhtest. “Nagu reaalselt mu ettekujutluses olnud oli. Kogu suhe algusest peale, kõik vestlused ning kogu side on selline, mida ma olingi reaalselt noorest saati endale soovinud. Ja olin arvanud, et sellist asja ei saagi eksisteerida. Kuid ennäe – mu elus see on!

Ning ma tundsin uut asja – see kontrast praeguse ning eelneva elu vahel on väljakannatamatult suur! Ma olin terve elu teinud kõike üksi. Üksi autot remontinud, üksi poes käinud, üksi üüri maksnud, üksi, üksi, üksi, rsk! Nüüd on järsku keegi, kellega koos tehes on räigelt lihtsam! Sest meil on koostöö! Mul pole varem mitte üheski suhtes olnud koostööd! Nüüd mõistan ma ka terminit ABIelu. Wtf, kas see ongi normaalne suhe? Öelge mulle need, kes te abiellute – kas nii peabki? Kas nii hea ongi normaalne?

Järgmine asi, mida ma pelgasin rääkida ning kartsin, et mu mees mu kohe kuu peale saadab, oli minuga minevikus aset leidnud seksuaalne kuritarvitamine. Ükski mees ei taha ju naist, kelle sees on palju mehi käinud – nii ju ütleb ühiskond, kas pole.

Muidugi oli mu üks hirm ka enne suhtesse astumist, et minusugust l**si ta küll ei taha. Ma olen ju palju suhteid lõpetanud. Ja kui ühe suhte lõpetad, tuleb ju uus suhe. Ning kui uus suhe on jälle raske ja halb, siis ei hakka ju sellesse suhtesse ainult seepärast jääma, et on selle mehega vahekorras oldud. Ja üks minu partner minevikus tegi mulle kunagi täiesti kindlalt selgeks, et ma olen li**akas rõve naine, sest mul on olnud palju eelnevaid mehi ja seetõttu on tema maailmas ainus mees, kes minusugust tahab. Et ükski teine mees mind ei tahaks ja ta tuleb mulle päris palju vastu, et ta minusuguse li**iga on nõus suhtes olema.”

Loe täispikka postitust siit